jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۱۱۹۶۲۳۷ ۱۷ اسفند ۱۳۹۷  |  ۱۸:۵۷

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد

لغو پروازها به‌ دلیل شرایط بد جوی

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: پرواز‌ها به مقصد ایلام و اردبیل به خاطر وضعیت بد جوی و ناپایداری هوا لغو شد.

لغو پروازها به‌ دلیل شرایط بد جوی

به گزارش جام جم آنلاین، رضا جعفرزاده در گفتگوی تلفنی با خبرگزاری صداوسیما افزود:​ این پرواز‌ها در مجموع ۵ پرواز است که مربوط به هواپیمایی آسمان و هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران است.

وی ادامه داد: به علت نبود دید کافی و انجام پرواز‌های ایمن و سلامت این پرواز‌ها لغو شد. شرکت‌های هواپیمای باید در چنین شرایطی براساس حقوق مسافر عمل کنند.

جعفر زاده گفت: فرودگاه مهرآباد مشکلی برای انجام پرواز‌ها ندارد و تنها به خاطر فرودگاه‌های مقصد این پرواز‌ها لغو شده است و شرکت‌های هواپیمایی لحظه به لحظه وضعیت جوی فرودگاه‌ها را رصد می‌کنند و به محض اینکه دید کافی وجود داشت و امکان پرواز به وجود بیاید این پرواز‌ها از سر گرفته می‌شود.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: از مسافران درخواست می‌کنیم قبل از مراجعه به فرودگاه مهرآباد با شماره تلفن‌های ۴۴۶۶۵۵۱۹ و ۱۹۹ پرواز‌های داخلی از وضعیت پرواز خود مطلع شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

جای خالی حقوق در بازار سرمایه

جای خالی حقوق در بازار سرمایه

تضییع اموال مردم در بازار سرمایه از جهات مختلفی نیازمند کاربست قواعد حقوقی است. استمرار این وضعیت هم موجب تضییع حقوق عامه است و هم مشکلاتی با ابعاد اجتماعی ـ امنیتی به دنبال خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر