jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۱۹۵۹۷۱   ۱۵ اسفند ۱۳۹۷  |  ۱۱:۰۰

شهردار منطقه 7 از اجرای نقاشی دیواری با عنوان «دیوار محله شهرمان را خودمان رنگ کنیم» درقالب طرح استقبال از نوروز 98 دراین منطقه خبر داد.

دیوار محله شهرمان را خودمان رنگ کنیم

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی شهرداری منطقه 7، سمیه حاجوی با اعلام این خبر افزود: نقاشی های دیواری یکی از ارکان زیباسازی شهر به حساب می آید که موجب زیبایی شهر و تزریق روح شادابی به شهروندان خواهد شد و این طرح با هدف افزایش نشاط و روحیه مشارکت شهروندان در ساختن محله خود و احساس تعلق نسبت به شهر خود انجام می شود.

وی خاطر نشان کرد : این طرح توسط دانش آموزان مقطع هنرستان منطقه که در زمینه گرافیک مشغول به تحصیل هستند و همچنین شهروندان محله، اجرا خواهد شد.

گفتنی است؛ اجرای طرح نقاشی دیواری در تاریخ 16 و17 اسفند ماه بر روی دیواره تقاطع خیابان شریعتی و شهید قندی غربی با مشارکت مردمی اجرا خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سال تحصیلی با ١٠هزار کلاس جدید

سال تحصیلی با ١٠هزار کلاس جدید

ماه مهر همواره یادآور فرا رسیدن بهار تعلیم و تربیت، تبلور تلاش و تکاپوی پرشتاب و شوق‌انگیز برای فتح قله‌های دانش و کرامت انسانی است تا هرچه بیشتر زنگارهای جهل و نادانی از پیکره جامعه زدوده‌شود و انسان‌ها در مسیر حیات بخش آگاهی و تکامل قرار گیرند.

پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

کپرنشینان، بخش زیادی از زمین‌های چابهار را به تصرف خودشان درآورده‌اند، در صورتی که این وضعیت نیاز به ساماندهی اساسی دارد؛ اتفاقی که رئیس‌جمهور محترم دستور اکید دادند که در بازه زمانی مشخص یکساله، این ساماندهی اتفاق بیفتد.

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

آنچنان که از شواهد و قرائن برمی‌آید، امسال هم خبری از برگزاری پرشور و فراگیر راهپیمایی اربعین نیست؛ هم به‌ دلیل افزایش شدید بیماری در ایران و هم ناپایداری وضعیت بهداشتی و سلامتی در عراق (که حتی در سال‌های ماقبل کرونا هم، شرایط چندان مناسبی نداشت).

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

نیازمندی ها