jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۹۴۹۴۶ ۰۹ اسفند ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

به دنبال انتشار اخباری مبنی بر احتمال صدور حکم علیه نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در پرونده‌های فساد علیه او، بنیامین نتانیاهو سفرش به مسکو را کوتاه خواهد کرد.

نتانیاهو، شامگاه روز سه شنبه عازم مسکو شد. در همین خصوص، روزنامه یدیعوت آحارونوت نوشت دادستان کل رژیم صهیونیستی برای انتشار حکم خود در خصوص اعلام جرم علیه نتانیاهو تصمیم خواهد گرفت. احتمال دارد این حکم هفته آینده و پیش از روز یکشنبه اعلام شود. نتانیاهو چهار پرونده فساد مالی دارد و در ماه‌های گذشته درباره این پرونده‌ها مورد بازجویی قرار گرفته
است./ ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر