jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۹۲۴۶۱   ۲۸ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

سردار جعفری تاکید کرد:

انتقام سپاه‌قطعی‌است

فرمانده کل سپاه با اشاره به اطلاعات موثقی که درباره برنامه‌ریزی‌های گسترده سرویس‌های جاسوسی عربستان وامارات برای ایجاد ناامنی در جنوب شرق ایران وجود، دارد گفت: ما انتقام خون شهیدان‌مان را از دولت‎های عربستان و امارات خواهیم گرفت و از رئیس‌جمهور می‌خواهیم به دنبال وعده‌ای که دادند دستان ما را برای عملیات‌های انتقام‌جویانه بیش از گذشته باز بگذارند.

به گزارش میزان، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری که در مراسم تشییع پیکر شهدای حادثه تروریستی جاده خاش - زاهدان صحبت می‌کرد، افزود: طبق آنچه مسؤولان کشور ما و رئیس‌‌جمهور که رئیس شورای عالی امنیت ملی نیز هست اشاره کردند، از این به بعد جمهوری اسلامی دیگر ملاحظات قبلی را نخواهد داشت و برای انتقام خون این عزیزان مستقیما وارد خواهد شد. وی ادامه داد: چرا ارتش پاکستان و سازمان امنیتی پاکستان به این گروهک‌های ضدانقلاب و تکفیری پناه می‌دهد؟ ما این پناه دادن و سکوت را نوعی حمایت از این گروهک‌ها می‌دانیم و سازمان امنیتی پاکستان باید در این رابطه پاسخگو باشد. جعفری تاکید کرد: سازمان اطلاعاتی پاکستان بدون تردید از محل اختفا و توطئه‌ریزی‌های این گروهک‌ها آگاه است ولی سکوت کرده است. وی با بیان این‌که دولت‌های خائن عربستان و امارات بدانند صبر جمهوری اسلامی به‌سر آمده و دیگر نظام ما حمایت‌های مخفیانه شما از جانیان اسلام‌ستیز و گروهک‌های تکفیری را تحمل نخواهد کرد، گفت: دولت پاکستان نیز بداند از این به بعد باید هزینه حمایت سازمان اطلاعات پاکستان از گروهک‌های تکفیری در کشور خود را بپردازد و بی‌شک این هزینه برای آنها بسیار سنگین خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بحران بی‌تدبیری

بحران بی‌تدبیری

تعداد قربانیان کرونا چند روزی است دوباره سه‌رقمی شده است و دیروز ۳۹۸ ایرانی قربانی کرونا لقب گرفتند.

راه مقاومت ادامه دارد

راه مقاومت ادامه دارد

عروج ملکوتی سردار محمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، همه محبان و طرفداران جبهه مقاومت را مغموم کرده است.

یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر