jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۹۲۲۰۵   ۲۷ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

علیرضا سلیمی، نماینده مردم محلات و دلیجان در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت با اشاره به صف‌های طویل ایجاد شده برای خرید گوشت قرمز گفت: بی‌تدبیری‌ها سبب شده صف‌های طولانی برای خرید فقط چند کیلو گوشت به وجود آید و مردم ناچار به تحمل این صف‌ها باشند در حالی که این بی‌تدبیری توهین به مردم نجیب ایران است.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که وضعیت توزیع گوشت در حوزه انتخابیه وی نیز مناسب نیست، افزود: متاسفانه پس از افزایش افسارگسیخته قیمت گوشت شاهد صف‌های طولانی مردم در دلیجان و محلات برای خرید این محصول هستیم. سلیمی با تاکید بر این‌که باید هرچه سریع‌تر برای گرانی گوشت فکری کرد، ادامه داد: متاسفانه مسؤولان برای این جهش عظیم قیمت گوشت با وجود آگاهی از آن کاری نکردند به همین دلیل اکنون یک کارگر اگر هر روز هم کار کند به‌سختی می‌تواند یک کیلو گوشت بخرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر