نسل سوم اتومبیل اوپل ویوارو در نسخه تمام الکتریکی قرار است سال آینده وارد بازار شود.
کد خبر: ۱۱۹۲۱۲۲
«ون» برقی اوپل معرفی شد +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران، نسل سوم اوپل ویوارو مدتی پیش طی انتشار تصاویر آن در وب‌سایت این شرکت معرفی شد.

این خودرو قرار است فروش خود را در بازار اروپا طی همین ماه آغاز کند. حال این شرکت اعلام کرده که یک نسخه تمام برقی از این ون کاربردی، اوایل سال آینده به بازار عرضه خواهد شد.

این خودرو که از پلتفرم مشترکی با ون‌های سیتروئن جامپی، پژو اکسپِرت و تویوتا پرواِیس بهره می‌برد، در سه طول ۴.۶۰ متر، ۴.۹۵ متر و ۵.۳۰ متر برای مصارف کاربردی مختلف عرضه می‌شود.

در طویل‌ترین نسخه این خودرو، امکان قرار دادن بار تا حداکثر طول ۴.۰۲ متر در داخل کابین فراهم است.

همچنین حداکثر ظرفیت بار در این مدل ۶۶۰۰ لیتر بوده و حداکثر وزن قابل حمل با افزایش ۲۰۰ کیلوگرمی به ۱۴۰۰ کیلوگرم رسیده است. ضمن اینکه این خودرو قابلیت بکسل کردن بار تا حداکثر ۲۵۰۰ کیلوگرم را دارد.

در کنار آن ویوارو قابلیت تبدیل شدن به یک ون حمل مسافر را نیز دارد. این خودرو با ظرفیت حداکثر ۶ مسافر قرار است امکانات رفاهی فراوانی در جهت نزدیک شدن کیفیت سواری آن به یک خودروی شخصی را داشته باشد.

ویوارو در نسخه نیمه فول صفحه نمایش رنگی ۷ اینچی قرار گرفته و مدل فول آن با قابلیت دسترسی به رهیاب ماهواره‌ای و اتصال به گوشی هوشمند با CarPlay شرکت اپل و Android Auto شرکت گوگل عرضه می‌شود.

همچنین امکانات ایمنی اضافه شده به این خودرو سیستم نگهدارنده بین خطوط، سیستم تشخیص علائم توقف خودرو‌های جلویی، سیستم اخطار خواب‌آلودگی راننده، اخطار برخورد با خودروی جلویی، سیستم ترمز اتوماتیک و کروز‌کنترل تطبیقی را شامل می‎شود.

قیمت ون ویوارو از ۲۷ هزار و ۸۰۵ دلار آغاز شده و در نسخه فول به ۳۳ هزار و ۴۳۴ دلار می‎رسد. این در حالی است که قیمت نسخه برقی تا زمانی معرفی اعلام نمی‌شود.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها