jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۹۱۶۶۴   ۲۴ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

چه کسی جای باقری و دانشگر بازی می‌کند؟

تغییرات اجباری شفر در استقلال

استقلال تهران شروع خوبی در نیم فصل دوم داشته و اگر بتواند تراکتورسازی را هم در ادامه شکست دهد به صدر جدول نزدیک‌تر خواهد شد. تیم تبریزی در شروع نیم فصل دوم بهتر به نظر می‌رسد، هر چند مقابل نساجی مساوی کرد.

شفر برای این بازی مجبور است دست به تغییراتی بزند. از آنجا که برای این بازی فرشید باقری و محمد دانشگر محروم هستند و نمی‌توانند استقلال را همراهی کنند، به همین خاطر شفر مجبور است تغییراتی در ترکیب داشته باشد. اما این تغییرات چه خواهد بود؟
روزبه چشمی هم در پست دفاع آخر و هم در پست هافبک دفاعی بازی می‌کند و خوب هم بازی می‌کند. به همین دلیل شفر گویا تصمیم گرفته در دیدار با تراکتورسازی بار دیگر این بازیکن را از میانه میدان به خط دفاعی منتقل کند تا جای خالی دانشگر را پر کند. به این ترتیب شفر باید فکری برای جای خالی روزبه در میانه میدان کند.
استقلال در میانه میدان دو تغییر خواهد داشت. با انتقال روزبه به قلب خط دفاعی، جای خالی او را امید نورافکن پرخواهد کرد. این مسؤولیتی است که شفر بر دوش بازیکن جوان خود گذاشته است. نورافکن قرار است در میانه میدان زوج علی کریمی شود. علی به دلیل مصدومیت نتوانست مقابل پیکان بازی کند ولی در تمرینات تلاش کرد بتواند آماده شود. حالا او می‌تواند مقابل تراکتورسازی برای استقلال بازی کند. بدین ترتیب زوج خط میانه استقلال که جلوتر از مدفاعان قرارر می‌گیرند کریمی و نورافکن خواهند بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر