رادیو ایران در برنامه «بحث روز» بررسی می‌کند:

راهبرد های دشمن برای زمینگیر کردن انقلاب، در دهه پنجم چیست؟

بحث روز در گفتگو با کارشناسان مسائل سیاسی به نمایش اتحاد و همبستگی ملت ایران در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی می‌پردازد.
کد خبر: ۱۱۹۱۶۲۶
راهبرد های دشمن برای زمینگیر کردن انقلاب، در دهه پنجم چیست؟

به گزارش جام جم آنلاین از شبکه رادیویی ایران، همزمان با ورود به دهه پنجم انقلاب، ملت وفادار ایران اسلامی، با حضور پرشکوه وکم نظیر خود در راهپیمایی دشمن شکن 22 بهمن، باردیگر حماسه‌ای وصف ناپذیر از ولایتمداری و استکبارستیزی رقم زدند.

در چهلمین بهار انقلاب، حضور میلیونی مردم انقلابی ایران در هوای بارانیِ 22 بهمن، سند افتخار و برگ زرین دیگری بر کتاب پرافتخار ایران بود.

مردم انقلابی ایران از هر قشر وگروهی، یکبار دیگر تأکیدکردند: باوجود مشکلات و سختی ها، هیچگاه از آرمان های انقلاب، دست نخواهند کشید. بر همین اساس با توجه به ورود انقلاب اسلامی به دهه پنجم برنامه بحث روز گروه سیاسی رادیو ایران که امروز چهارشنبه 24 بهمن97 ساعت 12:40 تا 13:20 دقیقه از رادیو ایران موج اف ام ردیف نود مگاهرتز پخش می شود تلاش می کند پیام ها و پیامدهای داخلی و خارجی تماشایی‌ترین و با شکوه‌ترین راهپیمایی تاریخ ایران، تفاوت های راهپیمایی 22 بهمن امسال، با سال های گذشته، وظایف مسئولان در قبال حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال، آثار و پیامدهای حضورحماسی ملت ایران در افزایش قدرت داخلی و اقتدار منطقه ای و بین المللی ایران ونیز راهبرد های دشمن برای زمینگیر کردن انقلاب، در دهه پنجم، را بررسی کند.

این که در چله انقلاب اسلامی در کجای مسیر انقلاب اسلامی هستیم؟ مختصات آن چیست؟ به اندازه پیموده‌ایم؟ تند رفته‌ایم؟ کند شده‌ایم؟ در جاده‌ایم؟ منحرف شده‌ایم؟ در مسیر مستقیم در حرکت هستیم؟ در جاده به خواب رفته‌ایم یا در جهت معکوس در حرکت هستیم؟ محورهای دیگری هستند که در برنامه بحث روز رادیو ایران با حضور دکتر اسدالله بادامچیان قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی و حجت‌الاسلام سیدمحمدرضا میرتاج الدینی کارشناس مسائل سیاسی مورد بررسی قرار می گیرد.

برنامه بحث روز گروه سیاسی رادیو ایران روز های چهارشنبه ساعت 12:40 تا 13:20 دقیقه از رادیو ایران موج اف ام ردیف نود مگاهرتز به سردبیری جهانگیر پیری و اجرای دکتر محمدرضا قربانی از این شبکه رادیویی تهیه و پخش می شود.

دوستان و علاقمندان به برنامه های سیاسی و دفاعی می توانند نظرات، سوالات و دیدگاه‌های خود را از طریق شماره تلفن های 22040086 – 22050009 و شماره پیامگیر 30000900 اعلام نمایند

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها