jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۸۹۰۶۷ ۲۱ آذر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

پسر جوان و دوستش که در درگیری خیابان دست به جنایت زده بودند، با گذشت دو ماه از فرارشان در زندان ترکیه شناسایی شدند. قرار شد پس از هماهنگی با پلیس بین‌الملل آنها برای تحقیقات و محاکمه تحویل پلیس ایران شوند.به گزارش جام‌جم، ساعت 3 و 30 دقیقه چهارم مهر امسال مامور کلانتری بازار در تماس با بازپرس سجاد منافی‌آذر، کشیک قتل دادسرای جنایی تهران از مرگ پسر 22 ساله‌ای در بیمارستان سینا خبر داد.ماموران با تحقیق از مسؤولان بیمارستان متوجه شدند شب‌گذشته پسر جوان در حالی که زخمی بوده ازسوی دوستش به آنجا منتقل شده، اما با وجود تلاش پزشکان فوت کرده است.
ماموران به تحقیق از دوست مقتول پرداختند. وی به افسر تحقیق گفت: هفته گذشته علی بر سر دریافت غذای نذری با پسر 22ساله به نام امیرحسین و دوستش درگیر شد که امیرحسین او را با ضربه چاقو مجروح کرد.
تحقیقات در این باره ادامه داشت تا این‌که دو روز پیش ماموران دریافتند، دو متهم فراری غیر‌قانونی از ایران خارج شده و به کشور ترکیه رفته بودند، اما در آنجا به خاطر اقامت غیر‌قانونی از سوی پلیس این کشور بازداشت و در زندان به سر می‌برند‌. با هماهنگی پلیس بین‌الملل قرار شد که عامل جنایت و همدستش برای ادامه تحقیقات و محاکمه تحویل پلیس ایران شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر