jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۱۱۸۸۴۸۵ ۰۹ بهمن ۱۳۹۷  |  ۱۰:۴۸

مدیر گروه ادب و فرهنگ رادیو ایران درباره نحوه پوشش ویژه برنامه اختتامیه جشنواره فیلم فجر توضیخاتی ارائه داد.

رادیو ایران تنها رسانه شنیداری در جشنواره فیلم فجر

به گزارش جام جم آنلاین از شبکه رادیویی ایران، یدالله گودرزی گفت: ساعت دقیق پخش ویژه برنامه اختتامیه طبق جدول زمانبندی جشنواره تعیین می شود که به محض دریافت خبر، در این خصوص اطلاع رسانی خواهد شد.

گروه فرهنگ و ادب رادیو ایران به مناسب فرا رسیدن ایام دهه مبارکه فجر به پوشش رویدادهای ماه بهمن، ماه جشنواره های انقلاب می پردازد و شبکه رادیو ایران در جشنواره فیلم فجر با سه برنامه حضور دارد.

یدالله گودرزی با اعلام این خبر گفت: برنامه حوض نقره که از دهم بهمن زنده و مستقیم از کاخ جشنواره
(پردیس ملت تهران) پخش می شود، تا پایان جشنواره به غیر از نوزدهم و بیستم بهمن هر روز ساعت 20:00 به پوشش تازه ترین اخبار این رویداد فرهنگی می پردازد.

عبدالله علایی تهیه کننده، مهرناز فقیهی گوینده و تینا میرکریمی، عباس سنجری و مهدی پهلوانی، گزارشگران این برنامه هستند.

مدیر گروه ادب و فرهنگ رادیو ایران در ادامه به برنامه «کافه هنر» نیز اشاره کرد و افزود: کافه هنر از دیگر ویژه برنامه های رادیو ایران است که به تحلیل آثار سینمای انقلاب و فیلم های جشنواره می پردازد. این برنامه تا پایان روز جشنواره هر روز ساعت 15:50 به کارشناس- مجری شهاب شهرزاد و تهیه کنندگی از رادیو ایران پخش می شود.

گودرزی در پایان صحبت هایش با بیان اینکه رادیو ایران در سال جاری تنها رسانه شنیداری مراسم اختتامیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر خواهد بود، افزود: ساعت دقیق پخش این برنامه طبق جدول زمانبندی جشنواره تعیین می شود و به محض دریافت آخرین خبر، در این خصوص اطلاع رسانی خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر