jamejamsara
سرا سلامت کد خبر: ۱۱۸۷۸۶۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۷  |  ۱۲:۰۵

همزمان با هفته ملی پیشگیری از سرطان، ۷۵ مرکز پیشگیری و تشخیص زودهنگام سرطان در ۴۵ دانشگاه علوم پزشکی کشور افتتاح شد.

75 مرکز پیشگیری و تشخیص زودهنگام سرطان در کشور افتتاح شد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، ۷۵ مرکز پیشگیری و تشخیص زودهنگام سرطان در ۴۵ دانشگاه علوم پزشکی کشور و با پوشش جمعیتی ۲۵۰ شهر به طور همزمان از سوی وزارت بهداشت افتتاح شد.

این مراسم با حضور سعید نمکی - سرپرست وزارت بهداشت، معصومه ابتکار - معاون رئیس جمهور، نماینده سازمان انرژی اتمی و… برگزار شد.

گفتنی است که طبق اعلام وزارت بهداشت قرار بود ۱۳۷ مکز پیشگیری و تشخیص زودهنگام سرطان در کشور به بهره‌برداری برسد که امروز ۷۵ مورد از این مراکز به بهره‌برداری رسید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر