jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۸۷۱۸۷   ۰۴ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

برایس دالاس هاوارد و اوکتاویا اسپنسر با هم همراه می‌شوند تا پایان خوشی برای افسانه شاه پریان بنویسند. «پایان افسانه شاه پریان» کمدی اکشن فانتزی تازه سینماست که این دو بازیگر نقش‌های اصلی آنرا بازی خواهند کرد.

این دو که در سال 2011 درام ضد تبعیض‌نژادی «کمک» را با موفقیت زیاد روی پرده سینماها داشتند، امیدوارند همکاری مشترک تازه‌شان هم، چنین موفقیتی را تکرار کند. کمپانی یونیورسال تهیه‌کننده این فیلم است، اما هاوارد و اسپنسر هم در تولید آن مشارکت دارند. سازندگان فیلم ترجیح داده‌اند خط اصلی داستان فیلمشان را فعلا لو ندهند. اما با توجه به نام فیلم، می‌توان حدس زد که این داستان اختصاص به ماجراهای فانتزی شاه پریان دارد. ست مک فارلین که چند سال قبل اجرای مراسم اسکار را به عهده داشت، دیگر بازیگر مطرح فیلم است. با انتخاب کارگردان فیلم طی یکی دو ماه آینده، کلید فیلمبرداری آن در ماه مارس زده می‌شود. / ورایتی

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

خبر کوتاه بود: «سیزدهمین رئیس‌ جمهور ایران انتخاب شد». به بهانه این خبر می‌خواهم به چند نکته اشاره کنم که چگونه می‌توان این انتخاب را تبدیل به یک فرصت کرد تا مردم رنگ آرامش را بیشتر ببینند.

دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر