jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۸۶۲۸۷   ۰۱ دی ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

حالا که چند روز از اخراج ژوزه مورینیو از منچستر گذشته و همه منتظر شروع کار اوله گنار سولسشر نروژی در این تیم هستند، روزنامه‌های انگلیسی به پشت پرده کنار گذاشته شدن آقای خاص پرداخته اند و همانطور که انتظار می‌رفت نقش بازیکنان ناراضی در این زمینه بسیار موثر بوده است.

تازه‌ترین خبر در این زمینه را روزنامه انگلیسی میرور منتشر کرد و گزارش داد که چهار نفر از بازیکنان شیاطین سرخ، اد وودوارد، مدیر اجرایی منچستریونایتد را تهدید کرده‌اند که اگر مورینیو تا ماه ژانویه و بازار بعدی نقل‌وانتقالات همچنان سرمربی این تیم باشد، آنها به صورت رسمی تقاضای خود را برای انتقال از این تیم به باشگاه ارائه خواهند کرد. ظاهرا تهدید این بازیکنان که چهار بازیکن بزرگ و کلیدی تیم هم بوده‌اند، باعث شده است که وودوارد نگران بحرانی‌تر شدن اوضاع و خروج ستاره‌های تیم شود و به همین دلیل او را مجاب کرده که مورینیو را اخراج کند. گرچه نامی از این چهار بازیکن برده نشده است، اما می‌توان حدس زد که پل پوگبا قطعا در بین این بازیکنان بوده است. روزنامه انگلیسی سان هم گزارش منتشر کرد و نشان داد حتی برخی از بازیکنان منچستر برای رفتن مورینیو شرط بندی کرده بودند.
بنا بر این گزارش، الکسیس سانچس، هافبک شیلیایی منچستر با یکی از هم‌تیمی‌هایش درباره اخراج مورینیو مبلغ 20 هزار پوند شرط‌بندی کرده است. بعد از اخراج این مربی پرتغالی، سانچس در گروه «واتساپ» بازیکنان منچستر پیامی با این مضمون منتشر کرده که در آن آمده: به شما گفته بودم این‌طور می‌شود (مورینیو اخراج می‌شود)!! صبر همه چیز را حل می‌کند. روخو تو به من 20 هزار پوند بدهکاری. به این ترتیب به نظر می‌رسد بازیکنی که سانچس با او بر سر اخراج مورینیو شرط بسته، هم‌تیمی آرژانتینی‌اش مارکوس روخو است که ظاهرا اعتقاد داشته باشگاه مورینیو را برکنار نمی‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قرارگاه آگاهی و امید

قرارگاه آگاهی و امید

موضوع ترویج، تبلیغ و پراكندن امید، موضوعی است كه رهبر معظم انقلاب در برهه‌های مختلف زمانی به آن تاكید كردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها