jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۸۶۰۲۵ ۱۳ دی ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

جام ملت‌های آسیا

روزشمار جام ملت‌های آسیا

رویای سرمربی یمن
سرمربی تیم ملی فوتبال یمن درباره آخرین شرایط تیم ملی این کشور برای جام ملت‌های آسیا به صحبت پرداخت و از آرزوهای خود گفت. به گزارش استار، یان کوسیان، سرمربی اسلواک تیم ملی یمن درباره حضور در جام ملت‌های آسیا گفت: این اولین دوره است که کشور کوچکی چون یمن حضور در جام ملت‌ها را تجربه می‌کند و می‌خواهیم عملکرد خوبی هم در این رقابت‌ها داشته باشیم. ما می‌توانیم رویای شکست ایران و عراق را در سر داشته باشیم. هر چند شکست دادن ایران کار آسانی نیست و واقعی به نظر نمی‌رسد ولی حداقل تلاش خواهیم کرد تا به این مهم دست یابیم.

مصدومیت مدافع استرالیا
مارتین بویل، بازیکن تیم ملی استرالیا در جریان پیروزی ۵ بر صفر مقابل عمان دچار مصدومیت شد و زمین بازی را ترک کرد.
به گزارش سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا ، بعد از معاینه تیم پزشکی مشخص شد مصدومیت این بازیکن جدی است و او نمی‌تواند تیم ملی کشورش را در جام ملت‌های آسیا همراهی کند. قرار است گراهام آرنولد، سرمربی این کشور به‌زودی جانشین بویل را برای جام ملت‌های آسیا مشخص کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر