jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۱۸۳۹   ۰۸ مرداد ۱۳۸۱  |  ۲۱:۲۵

تصویربرداری "زیر آسمان شهر3 " در 101 قسمت 42 دقیقه ای در شبکه سوم سیما ادامه دارد مهران غفوریان کارگردان و بازیگر این مجموعه انگیزه اصلی ساخت زیر آسمان شهر3 را برخورد خوب مردم با مجموعه های قبلی عنوان کرد و گفت

طبق آمارهای سازمان صدا و سیما، سری اول این مجموعه نزدیک به 82 درصد و قسمت دوم آن نیز 89 درصد بیننده داشت غفوریان با تاکید بر سعی سازندگان مجموعه در ارتقای کیفی آن ، تصریح کرد: به دلیل داشتن وقت مناسب برای تولید ما از پلاتو استفاده نمی کنیم و حتی ممکن است 20 سکانس این مجموعه در 20 لوکیشن کاملا متفاوت تصویربرداری شود.وی درباره بازیگران این مجموعه گفت : از سری اول زیر آسمان شهر ، فقط بهروز ، مهتاج و غلام مانده اند و چون طرح کلی داستان عوض شده است ، بناچار از تعدادی از بازیگران گذشته دعوت نکردیم البته حمید لولایی به دلایلی بازی در این مجموعه را نپذیرفت غفوریان خاطرنشان کرد: این مجموعه 10 بازیگر اصلی دارد اکبر عبدی نقش عمو بهزاد؛ یعنی عموی بهروز خالی بند را بازی می کند. او خصوصیاتی شبیه بهروز دارد و با این که یک راننده اتوبوس بیشتر نیست؛ اما ادعا می کند که خلبان است! حسن پورشیرازی ، اکرم محمدی و رامین پرچمی نیز نقش خانواده آقای تابنده را بازی می کنند که در حقیقت مالکان اصلی خانه هستند. غزل صارمی هم نقش همسر جدید بهروز را بازی می کند و نقش سرایدار این خانه هم به رضا ژیان سپرده شده است که از ابتدا در این خانه حضور دارد بازیگر نقش دختر غلام که از قسمت بیستم وارد داستان می شود هنوز انتخاب نشده است. زیر آسمان شهر3 احتمالا از اوایل پاییز پخش خواهد شد برخی از دست اندرکاران این مجموعه عبارتند از: کارگردان تلویزیونی : افشین اربابی ، نویسندگان : سروش صحت ، وحید برزگر، محمود طالبیان ، مدیر تولید و مجری طرح : امیرحسین طالبی ، دستیار کارگردان : شاهین باباپور و تدوین : حمیدرضا طالبی . گفتنی است با مهران غفوریان گفتگویی انجام شده که بزودی در صفحه ده خواهید خواند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مغازله‌های سیاسی نافرجام

مغازله‌های سیاسی نافرجام

برابر با گزارش‌هایی که دیروز رسانه‌های اسرائیلی منتشر کردند اولین پرواز عربستان به اسرائیل در فرودگاه بن‌ گوریون بر زمین نشست.

قرارگاه آگاهی و امید

قرارگاه آگاهی و امید

موضوع ترویج، تبلیغ و پراكندن امید، موضوعی است كه رهبر معظم انقلاب در برهه‌های مختلف زمانی به آن تاكید كردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها