jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۸۱۹۹۰ ۱۰ دی ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

در ادامه ورود تیم‌های حاضر در جام ملت‌ها به امارات، این بار نوبت به کاروان چین رسید تا با مارچلو لیپی سرمربی مشهور و گرانقیمتش وارد دبی شود.

بعد از یک هفته اقامت در دوحه و تمرین در کمپ اسپایر، کاروان اژدهای سرخ آسیا صبح دیروز دوحه را به مقصد امارات ترک و با استقبال مسؤولان برگزارکننده جام ملت‌ها وارد شهر دبی شد. چین در اردوی آماده سازی قطر دو بازی تدارکاتی با عراق و اردن برگزار کرد و یک شکست و یک تساوی به دست آورد. کاروان چین در امارات اردوی خود را در یکی از کمپ‌های اطراف شهر دبی برپا می‌کند تا برای حضور در بازی‌های مرحله گروهی جام ملت‌ها آماده شود. چینی‌ها با کره جنوبی، قرقیزستان و فیلیپین هم گروه هستند که رویارویی چهار مربی خارجی سرشناس در این گروه جذابیت‌های زیادی خواهد داشت؛ از جمله رویارویی لیپی (سرمربی ایتالیا تیم چین) با اریکسون (سرمربی سوئدی تیم فیلیپین.)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

هنرمندی تمام‌ قد

هنرمندی تمام‌ قد

از دست دادن هر هنرمندی سخت است و دردناك و دیروز غم از دست دادن زنده‌یاد پرویز پورحسینی همه را متاثر و غمگین كرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر