jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۸۱۴۴۰ ۰۸ دی ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

رحمان رضایی یکی از مشهورترین لژیونرهای فوتبال ایران به‌شمار می‌رود، زیرا از یک سو سال‌ها برای تیم ملی بازی کرد و از طرف دیگر جزو معدود فوتبالیست‌های ایرانی بود که در سری آ ایتالیا توپ زد و مقابل تک‌تک ستاره‌های مهم جهان به میدان رفت.

او اما در آستانه شروع جام ملت‌های آسیا به ما گفت: «برای رسیدن به این نقطه، تلاش‌ها و مخارج زیادی داشتیم و حالا وقت آن است که بتوانیم از این وضعیت به نفع خودمان استفاده کنیم. من فکر می‌کنم تیم ملی تا مرحله نیمه‌نهایی بدون هیچ مشکلی صعود کند و پس از آن نیز انتظار داریم قدرتمندانه ظاهر شویم.» رضایی افزود: «تیم ملی در جام ملت‌ها باید هوشمند و تهاجمی بازی کند. ما در جام جهانی عملکرد خوبی داشتیم و به‌خوبی با استفاده از تاکتیک‌های تدافعی، به خواسته‌مان رسیدیم، اما در جام ملت‌ها باید چهره تهاجمی‌تری داشته باشیم و قدرت مان را نشان بدهیم. تیم ملی ایران تیم اول در رنکینگ قاره آسیاست و منتظریم تا درست مثل همین جایگاهی که برای خود ساخته، در مرحله گروهی و همچنین مراحل حذفی به میدان برود. تا جایی که من می‌دانم، پیش‌بینی‌ها این است که تا رسیدن به نیمه نهایی، کار سختی برای ایران باقی نمی‌ماند.» مدافع پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان درنهایت گفت: «کارلوس کی روش مربی بزرگی است و تیم ملی نیز نسبت به جام جهانی، تغییرات زیادی نداشته است. از این‌رو، همه ما می‌خواهیم یک تورنمنت بسیار خوب را شروع کنیم. ان‌شاءا... بچه‌ها بدون هیچ استرسی بازی‌های‌شان را آغاز خواهند کرد و با کسب دو پیروزی پر گل و مطمئن برابر یمن و ویتنام، روحیه بهتری هم می‌گیرند.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر