jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۱۷۹۳۱۳   ۱۸ آذر ۱۳۹۷  |  ۱۳:۰۸

فرمانده نیروی انتظامی خبر داد:

دستگیری ۱۰ تن از عوامل حادثه تروریستی چابهار

فرمانده نیروی انتظامی از دستگیری ۱۰ نفر از عوامل حادثه تروریستی چابهار خبرداد و گفت: با هماهنگی‌های خوبی که بین مردم و دستگاه قضائی با پلیس وجود دارد ان شاءالله سرکرده‌های اصلی این حادثه تروریستی نیز دستگیر و مجازات می‌شوند.

دستگیری ۱۰ تن از عوامل حادثه تروریستی چابهار

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، سردار حسین اشتری در حاشیه افتتاح دفتر نظارت همگانی ۱۹۷ استان البرز، اظهار داشت: با تلاش‌هایی که از طریق وزارت خارجه و نیروی‌های مسلح صورت گرفته، امیدواریم تعداد باقی مانده افرادی که در محدوده مرزی پاکستان و افغانستان توسط اشرار به گروگان گرفته شده اند نیز به زودی نزد خانواده‌ها بازگردند.

فرمانده ناجا درباره اقدامات نیروی انتظامی و سطح رضایت مندی مردم، گفت: براساس آخرین نظرسنجی‌ های صورت گرفته توسط سازمان معتبر غیرناجایی، اعتماد مردم از ناجا افزایش یافته و در همین ایام شاهد تشکر و قدردانی مسئولان از عملکرد نیروی انتظامی هستیم.

وی گفت: یکی از مزیت‌های نیروی انتظامی این است، کارکنانی که مشغول خدمت در این سازمان هستند از بین مردم انتخاب می‌شوند، لذا مردم احترام بالایی برای ناجا قائل هستند.

سردار اشتری درباره حادثه تروریستی چابهار، گفت: با هوشیاری و شجاعتی که مأموران انجام دادند این توطئه خنثی شد و ۱۰ نفر در این رابطه دستگیر و تعدادی نیز شناسایی شده اند؛ سرنخ‌های خوبی به دست آمده و با هماهنگی‌های خوبی که بین مردم و دستگاه قضائی با پلیس وجود دارد ان شاءالله سرکرده‌های اصلی این حادثه دستگیر و مجازات می‌شوند.

این مقام عالی انتظامی کشور گفت: موفقیت‌های خوبی حاصل شده امیدواریم با روند روبه رشدی که ملاحظه می‌شود و همکاری خوبی که بین مردم و مسئولان وجود دارد روز به روز شاهد توفیقات بیشتر در عرصه‌های مختلف باشیم.

فرمانده ناجا با اشاره به اهمیت مبارزه با قاچاق کالا و سوخت، گفت: در سال جاری شاهد افزایش کشفیات هستیم البته طی چند ماه گذشته به دلیل افزایش قیمت‌ها روند برعکس شده و برخی کالا‌ها صادر می‌شود؛ همچنین در بحث قاچاق سوخت، برنامه ریزی و تدابیر لازم برای مبارزه با این پدیده بایستی از سوی مسئولان امر انجام شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

یک نکته مثبت و خوب مذاکرات وین این است که مسؤولان دولت با یک موضع عقلانی و مبتنی بر سیاست قطعی نظام در مذاکرات سطح کارشناسی حاضر شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر