jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۷۴۷۸۲ ۱۴ آبان ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

از چندی پیش مشخص شده بود آرون رمزی تابستان پیش رو و بعد از اتمام قراردادش با آرسنال، جمع توپچی‌های لندن را ترک می‌کند، زیرا آرسنال راضی با بالابردن میزان دستمزد قرارداد او نیست. در همین حال، دیلی میل گزارش داده که بایرن مونیخ به جمع مشتریان این هافبک ولزی اضافه شده است. این در حالی است که پیشتر اعلام شده بود تیم‌های لیگ برتری مثل منچستریونایتد، لیورپول و چلسی هم دنبال رمزی هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر