jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۷۱۳۰۲   ۲۶ مهر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

مرد سابقه‌دار که طلبه همدانی و همسرش را با ضربه‌های چاقو زخمی کرده بود‌، بازداشت شد.

سردار بخشعلی کامرانی صالح، فرمانده انتظامی استان همدان به جامجم گفت: مرد معتاد شیشهای روز دوشنبه به یک روحانی که در همسایگی آنها در منطقه خضر شهر همدان زندگی میکرد حملهور شد. او سپس با ورود به داخل حیاط خانه با استفاده از سلاح سرد 2 ضربه چاقو به همسر وی وارد کرده و باعث زخمی شدن وی شد. ضارب هنگام فرار از محل جرم با دختر خردسالی که در کوچه در حال بازی بود برخورد و وی را نیز مجروح کرد و متواری شد. مرد معتاد که به خارج از استان گریخته بود که از سوی پلیس شناسایی و بازداشت شد. تحقیقات تکمیلی در این باره ادامه دارد.

کامرانی صالح ادامه داد: متهم دارای سابقه کیفری است، اما طبق اظهارات طلبه مجروح و پدر متهم آنها سالها بدون هیچ مشکل و تنشی با هم همسایه بوده و ارتباط داشتند. وضعیت جسمی طلبه همدانی رو به بهبود است، اما همسر وی در بیمارستان بعثت شهر همدان تحت عمل جراحی قرار گرفت. دختر خردسال زخمی هم بعد از بهبودی از بیمارستان مرخص شد.

حمزه، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان همدان نیز به میزان گفت: متهم پرونده در حال فرار از مرز آذربایجان غربی بود دستگیر شد و در حال انتقال به همدان است تا تحقیقات تکمیلی از او انجام گیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

اتفاقی مبارک

اتفاقی مبارک

اعلام حکم خلع‌ ید مالک متخلف هفت تپه، اتفاق میمون و مبارکی بود که متاثر از زحمات مجموعه‌هایی از نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی بود.

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

پس از روی كار آمدن بایدن در آمریكا و امیدواری برخی جریان‌ها به تكرار تجربه‌های گذشته در مذاكره با غرب، رهبر انقلاب حرف قطعی را درباره نحوه مواجهه ایران با كشورهای عضو برجام، چنین اعلام كردند: «اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برجامی برگردد، باید آمریكا همه تحریم‌ ها را در عمل لغو كند و ما بعد راستی‌آزمایی كنیم.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر