jamejamnashriyat
نشریات چاردیواری کد خبر: ۱۱۷۰۰۳۵ ۲۳ مهر ۱۳۹۷  |  ۰۸:۰۰

کیوی: حاوی مقادیر زیادی ویتامین C، K و E و آنتی‌اکسیدان است. سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و برای پیشگیری از سرماخوردگی و آنفلوآنزا مفید است. سرشار از فیبر و ملین بوده و به جذب آهن غذا کمک می‌کند و درمان خوبی برای کم‌خونی است.

گل محمدی: آرام بخش بودن، ضدافسردگی، ضدیبوست، نشاطآور، برطرفکننده لک و چین و چروکهای پوستی و... از خواص گل محمدی است. جوشانده آن برطرفکننده سرفههای مزمن است و کبد و کیسه صفرا را پاکسازی میکند.

نارگیل: سرشار از اسیدهای چرب است و به هضم غذا کمک میکند. فیبر فراوان دارد و ضدیبوستی قوی است. انرژی زیادی داشته و برطرفکننده گرسنگی است و شیر نارگیل جایگزین خوبی برای نوشیدنیهای انرژی زاست و دارای آهن، منگنز، فسفر و مس فراوان است.

انجیر: برای تقویت مغز بسیار مفید است و حافظه را تقویت میکند. کم خونی را از بین برده و خستگی را رفع میکند. ضد یبوست و جایگزین خوبی برای کسانی است که به لبنیات حساسیت دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
الزامات اقناع افکار عمومی

الزامات اقناع افکار عمومی

رهبر عالیقدر انقلاب در دیدار با اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا بر ضرورت اقناع افکار عمومی به منظور همراه‌سازی مردم در رعایت ضوابط و شیوه نامه‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های صادره از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا تأکید کردند.

در نقد، اسیر هواهای نفسانی نشویم

در نقد، اسیر هواهای نفسانی نشویم

تخریب و انتقاد در تعریف ماهیت و معنا با هم متفاوت هستند. به عبارتی، راه نقد از تخریب جداست، چرا که نقدکردن ملزومات و شرایطی دارد که یک منتقد باید به علم و تخصص آن مجهز باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر