jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۶۴۷۰۱   ۲۵ شهريور ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

روزشمار شب‌های محرم به همراه بررسی مستندات تاریخی وقایع محرم دهه 60 قمری را در برنامه «راویان» رادیو فرهنگ بشنوید. به گزارش روابط‌عمومی رادیو فرهنگ، برنامه راویان به بررسی اسناد تاریخی مقتل‌خوانی امام حسین (ع) در ایران و همچنین بررسی مستندات تاریخی وقایعی که در محرم دهه 60 اتفاق افتاد می‌پردازد. تا به امروز برنامه‌های متعددی با محوریت مقتل‌خوانی تولید شده است، اما برنامه راویان تلاش دارد از نگاهی نو این مبحث را مورد بررسی قرار بدهد تا مورد استفاده شنوندگان قرار بگیرد.

پخش این برنامه از اولین شب محرم شروع شده و هر شب ساعت 21 به مدت 15 دقیقه روانه آنتن رادیو فرهنگ میشود. برنامه راویان در گروه تاریخ و اندیشه این شبکه تولید شده است. امیرحسین محمودی تهیهکنندگی و بهروز رضوی اجرای این برنامه را به عهده دارند. شنوندگان رادیو فرهنگ میتوانند برنامههای این شبکه را روی موج افام ردیف 106 مگاهرتز دریافت کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر