فکر نمی‌کنم رضاییان به خاطر پرسپولیس دعوتش به تیم ملی را به چالش بکشد

برانکو: به جوسازی‌ها عادت کرده‌ایم

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم پرسپولیس ظهر دیروز در نشست خبری قبل از بازی تیمش برابر تیم نساجی مازندران گفت: «مطرح‌ترین تیم استان مازندران، نساجی است و آنها شانس این را دارند تا به شرایط مطلوب برسند. نکونام هم بسیار موفق بوده و نیازی نیست بگویم تیم نساجی چقدر هواداران متعصبی دارد. شاید جایگاه خوبی در جدول نداشته باشند اما بازی‌های مطلوبی انجام دادند. در تبریز وقتی یک - یک شدند، توشاک گفت اگر بازی ادامه داشت بازی را می‌باختیم. چند بازیکن خوب جذب کرده‌اند و فردا بازی سختی در انتظار ما خواهد بود. فردا بعد از ۲۰ سال نساجی اولین بازی رسمی‌اش را مقابل پرسپولیس خواهد داشت.»
کد خبر: ۱۱۶۴۲۶۵

برانکو درباره موضوع جاسوس در تمرین نساجی گفت: «ما عادت کرده‌ایم که ببینیم کدام جو را علیه پرسپولیس ایجاد می‌کنند. محکومیم و باید با این وضعیت ادامه بدهیم. درباره جاسوسی باید بگویم منچسترسیتی ۱۰ آنالیزور دارد. تمرینات ما هم همیشه برای همه باز است اما جاسوسی را که می‌گفتند اخراج کردیم چراکه کلاهخود نداشت و نتوانست خوب استتار کند و ما او را اخراج کردیم.لازم می‌دانم از مدیریت نساجی و جواد نکونام تشکر کنم که پذیرفتند دو روز زودتر بازی کنیم. ما به کسی استراحت نمی‌دهیم و مهم ترین بازی برای ما فرداست. بازی به بازی پیش می‌رویم.» برانکو درباره موضوع برگشت رامین رضاییان گفت: «من هم این خبر را شنیده‌ام. اما رضاییان در یک باشگاه مطرح در بلژیک است. فکر نمی‌کنم بخواهد به پرسپولیس برگردد و دعوتش به تیم ملی را به چالش بکشد. البته ما در پست او حسین ماهینی را داریم.»

برانکو درباره تقابلش با شاگردان سابقش همچون جواد نکونام گفت: یک بازی سخت در انتظار ماست. اگر نتایج نساجی را دیده باشید به ذوب‌آهن باختند اما استحقاق باخت را نداشتند. فوتبال ایران باید خوشحال باشد که فردی مثل نکونام دانش خود را به فوتبال ایران تزریق می‌کند. این افراد که در باشگاه‌های بزرگی بازی کرده‌اند، وظیفه ساخت فوتبال ایران را دارند. الان علی کریمی سپیدرود است. دایی در سایپاست و قلعه‌نویی هم در سپاهان و شفر هم مربی استقلال است. این افراد بازیکنانی بزرگ بودند و الان مربی هستند.»

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها