jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۶۲۷۰۱ ۱۳ شهريور ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

لوئیس انریکه چند روز پیش لیست تیم ملی اسپانیا را اعلام کرد و یکی از عجیب‌ترین موارد آن دعوت نشدن جوردی آلبا، دفاع چپ بارسا بود. او در اولین بازی بارسا بعد از اعلام این لیست مقابل اوئسکا قرار گرفت و با یک پاس گل و زدن یک گل، نمایش درخشانی داشت. او در پایان این بازی در واکنش به این مساله گفت: دوست دارم عضوی از تیم ملی باشم ولی تصمیم، تصمیم سرمربی است و باید به آن احترام گذاشت. واقعیت این است که انتظارش را نداشتم دعوت نشوم. همانطور که انتظار نداشتم به یورو 2012 بروم. دعوت شدن به من ارتباطی ندارد. نه با او و نه با هیچکس دیگر در دنیای فوتبال مشکل ندارم. سرمربی تصمیم خودش را گرفته و قصد این را هم ندارم که به او زنگ بزنم و در مورد دلیل دعوت نشدنم سوال بپرسم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر