jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۶۲۲۹۱ ۱۱ شهريور ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

زن جوان به طور مشکوکی از بالکن طبقه پنجم ساختمانی در محله خلیج‌فارس پایین افتاد و کشته شد. شوهر او به عنوان تنها مظنون در این پرونده بازداشت شد .

به گزارش جامجم، ساعت 20 جمعه 9 شهریور امسال یکی از ماموران کلانتری خلیجفارس با بازپرس سجاد منافیآذر، کشیک قتل دادسرای جنایی تهران تماس گرفت و از مرگ مشکوک زنی 27 ساله در بیمارستان فیاض بخش خبرداد. با تشکیل پرونده قضایی در شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی تهران تحقیقات در این باره آغاز شد. در تحقیقات اولیه پلیسی معلوم شد زن جوان همراه شوهر و دختر دو سالهاش در خانهشان حوالی محله خلیجفارس زندگی میکرده که به علتی نامعلوم عصر روز جمعه از بالکن خانهشان در طبقه پنجم ساختمان به پایین افتاده و پس از انتقال به بیمارستان بر اثر شدت جراحات جان باخته است. این در حالی بود که مسئولان بیمارستان اعلام کرده بودند آثار خراشیدگی روی گردن این زن وجود داشته و به همین خاطر به مرگ او مشکوک شدهاند .

با توجه به مشکوک بودن مرگ زن جوان، شوهر 28ساله او به عنوان تنها مظنون پرونده بازداشت شد و دیروز در جریان تحقیقات در شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی تهران منکر هرگونه نقش داشتن در مرگ همسر 27 سالهاش شد. وی به بازپرس پرونده گفت: من کارمند یک شرکت لبنیاتی هستم. هشت سال پیش ازدواج کردم و دختر دوسالهای دارم. خانواده همسرم به تهران آمده بودند و قرار بود که همسرم با آنها به یکی از شهرهای شمالی برود که من موافقت نکردم و او به خاطر این موضوع ناراحت بود. عصر جمعه من در اتاق نشیمن نشسته بودم. دختر دوسالهام در اتاق خودش با اسباببازیهایش بازی میکرد. با جیغ دخترم متوجه سقوط همسرم شدم اما برای نجات جانش کاری نتوانستم انجام دهم.

مرد جوان بازداشت شد و برای ادامه تحقیقات درباره مرگ مشکوک همسرش در اختیار ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

عصر پنجشنبه است. بخار سوپ شلغم، فضای خانه را پر کرده است. جعبه ابزار وسط است. سه‌چهارتا کار کوچک خرده ریزه در خانه باید انجام بدهم. رگلاژ کردن در کابینت‌ها.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر