jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۶۲۰۶۲ ۱۰ شهريور ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

وسلی اسنایدر، مهاجم پیشین رئال مادرید و فعلی الغرافه قطر، با اطمینان از صعود نمایندگان قطر به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت. او در مصاحبه با روزنامه الوطن قطر گفت: همان‌طور که پیش از این هم گفته بودم تیم‌های السد و الدحیل بهترین نمایش‌های خود را در لیگ ستارگان قطر و لیگ قهرمانان آسیا ارائه می‌دهند. این دو تیم بازیکنان بزرگی دارند و به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا می‌رسند. به احتمال فراوان یک نیمه‌نهایی کاملا قطری را خواهیم دید.

در روز 26 شهریور و در دور برگشت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، پرسپولیس در تهران مقابل الدحیل و استقلال در قطر مقابل السد باید شکستهای یک بر صفر و 3 بر یک دور رفت را جبران کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر