jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۱۶۰۸۴۰   ۰۳ شهريور ۱۳۹۷  |  ۱۸:۵۰

بازی های آسیایی جاکارتا 2018

عملکرد ضعیف پرتابگران وزنه ایران

علی ثمری در پرتاب وزنه بازی های آسیایی ۲۰۱۸ در رده هفتم ایستاد و شاهین مهردلان با سه پرتاب خطا از دور مسابقات حذف شد.

عملکرد ضعیف پرتابگران وزنه ایران

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، در هفتمین روز از بازی های آسیایی ۲۰۱۸ رقابت های پرتاب وزنه با حضور ۱۱ پرتابگر برگزار شد که علی ثمری با رکورد ۱۸.۲۱ متر در رده هفتم ایستاد.

ثمری اولین و دومین پرتاب خود را خطا کرد، او در پرتاب سوم ۱۷.۴۹ متر را به ثبت رساند و در پرتاب چهارم و پنجم مجددا خطا کرد. او آخرین پرتابش را به طول 18.21 به ثبت رساند و در نهایت به جایگاهی بهتر از هفتمی نرسید.

شاهین مهردلان دیگر نماینده ایران نیز بعد از سه پرتاب خطا از دور مسابقات حذف شد.

در این ماده سینگ تور هندی با پرتاب ۲۰.۷۵ متر رکورد بازی های آسیایی را شکست و قهرمان شد. یانگ لیو چینی با پرتاب ۱۹.۵۲ و لوان ایوانف قزاقستانی با پرتاب ۱۹.۴۰ در رده های دوم و سوم قرار گرفتند.

دوومیدانی ایران در بازی های آسیایی اندونزی ۱۲ نماینده دارد که امروز علی خدیور در مرحله مقدماتی ماده ۴۰۰ متر مصدوم شد و به خط پایان نرسید. همچنین حسن تفتیان در ماده دوی ۱۰۰ متر به نیمه نهایی رسید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر