jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۶۰۲۵۰ ۲۹ مرداد ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

طرح استیضاح کرباسیان، وزیر امور اقتصادی و دارایی با ۳۳ امضا اعلام وصول شد. علی‌اصغر یوسف‌نژاد، عضو هیات‌رئیسه مجلس در جلسه علنی یکشنبه مجلس شورای اسلامی اعلام وصول طرح استیضاح وزیر اقتصاد را قرائت کرد. یوسف‌نژاد در قرائت نامه اعلام وصول استیضاح کرباسیان گفت: طرح استیضاح وزیر اقتصاد که طی گزارش شماره ۳۷۳۳ مورخ ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ در کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به هیات رئیسه مجلس ارائه شد، طبق ماده ۲۳۳ آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی اعلام وصول می‌شود. به گفته وی، مطابق با این ماده وزیر اقتصاد باید حداکثر ظرف ده روز در مجلس شورای اسلامی حضور پیدا کند. همزمان گفته می‌شود نمایندگان، پیگیر استیضاح وزرای جهادکشاورزی و نیرو نیز هستند. پیش از این نمایندگان مجلس در چند نامه به حسن روحانی، خواستار تغییر تیم اقتصادی دولت شده و هشدار داده بودند در صورت تعلل دولت، مجلس اقدام به استیضاح وزرای اقتصادی خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر