jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۶۰۲۵۰ ۲۹ مرداد ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

طرح استیضاح کرباسیان، وزیر امور اقتصادی و دارایی با ۳۳ امضا اعلام وصول شد. علی‌اصغر یوسف‌نژاد، عضو هیات‌رئیسه مجلس در جلسه علنی یکشنبه مجلس شورای اسلامی اعلام وصول طرح استیضاح وزیر اقتصاد را قرائت کرد. یوسف‌نژاد در قرائت نامه اعلام وصول استیضاح کرباسیان گفت: طرح استیضاح وزیر اقتصاد که طی گزارش شماره ۳۷۳۳ مورخ ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ در کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به هیات رئیسه مجلس ارائه شد، طبق ماده ۲۳۳ آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی اعلام وصول می‌شود. به گفته وی، مطابق با این ماده وزیر اقتصاد باید حداکثر ظرف ده روز در مجلس شورای اسلامی حضور پیدا کند. همزمان گفته می‌شود نمایندگان، پیگیر استیضاح وزرای جهادکشاورزی و نیرو نیز هستند. پیش از این نمایندگان مجلس در چند نامه به حسن روحانی، خواستار تغییر تیم اقتصادی دولت شده و هشدار داده بودند در صورت تعلل دولت، مجلس اقدام به استیضاح وزرای اقتصادی خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

جهاد همچنان باقی است

جهاد همچنان باقی است

چهلمین سال است که مردم ایران آغاز یک دفاع را جشن می‌گیرند. هرچند جنگ، تلخی و سختی و سیاهی دارد، اما آغاز دفاع‌مقدس از 31شهریور شروع فصل جدیدی از جهاد و ایستادگی بود که ثمره آن، امروز مصونیت‌بخشی نظام در ساحات مختلف است.

وقت‌کشی به نفع کرونا

وقت‌کشی به نفع کرونا

دیروز رئیس‌جمهور از احتمال بازگشت برخی محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا در بعضی از استان‌ها خبر داد و به نظر می‌رسد بعد از گذشت حدود سه هفته از آغاز موج سوم همه‌گیری کرونا در ایران، دولت بالاخره به فکر اجرای تدابیری سختگیرانه برای کنترل این موج افتاده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر