jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۵۹۶۹۱ ۲۵ مرداد ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

حمید منوچهری از قدیمی‌های عرصه کارگردانی و بازیگری نمایش‌های رادیویی است. وی علاوه بر فعالیت رادیویی در دنیای دوبله هم مشغول کار است. او از 16 سالگی کارش را در رادیو آغاز کرده و سال‌ها برای این رسانه زحمت کشیده و همچنان با عشق ادامه می‌دهد. او همزمان با فرارسیدن سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی نمایش رادیویی «چشم به راه» را کارگردانی کرده که روز جمعه 26مرداد ماه از رادیو نمایش پخش می‌شود.

این اثر را مریم گودرزی نوشته که داستان آن درباره روز بازگشت اسرا به میهن اسلامی است. در چشم به راه، هنرمندانی چون فریبا متخصص، نسرین زارع، سیما خوشچشم، احمد گنجی، صدیقه کیانفر، شمسی صادقی و امیر منوچهری به ایفای نقش میپردازند. این سریال به تهیهکنندگی اشرافالسادات اشرفنژاد، صدابرداری رضا طاهری و افکتوری محمدرضا قبادیفر ساعت 15 و 15دقیقه از رادیو نمایش پخش میشود. / جامجم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر