jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۵۷۴۵۳   ۱۴ مرداد ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

دوستداران مجموعه فیلم سوپرمن، زودتر از آنچه فکر می‌کنند به تماشای قسمت تازه‌ای از ماجراجویی‌های ابرقهرمان مورد علاقه‌شان می‌نشینند.

کمپانی برادران وارنر اعلام کرده دومین قسمت «مرد آهنین» تابستان سال 2020 روی پرده سینماهای جهان میرود. پیش از این اعلام شده بود این فیلم تا زودتر از سال 2021 آماده نمایش عمومی نخواهد شد. تمام این صحبتها در حالی است که قسمت دوم این اکشن کمیکاستریپی، نه هنوز فیلمنامهای دارد و نه کارگردانی برایش انتخاب شده است! البته هنری کاویل یکبار دیگر، لباس سوپرمن را به تن کرده و وارد یکسری ماجراجوییهای جدید میشود.

قسمت اول سری تازه سوپرمن با نام مرد آهنین در سال 2013 به روی پرده سینماها رفت. هنری کاویل این روزها قسمت ششم مجموعه فیلم «ماموریت غیر ممکن / بالاتر از خطر» را با موفقیت روی پرده سینماهای جهان دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش، دیروز و امروز در سواحل مكران در منطقه عمومی جاسك و با شركت تیپ ۵۵ هوابرد شیراز، تیپ ۶۵ نیرو مخصوص، تیپ ۲۲۳ نیرو مخصوص واكنش سریع و با پشتیبانی نیروی هوایی و هوانیروز ارتش در حال برگزاری است.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر