jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۵۶۵۶۶   ۰۹ مرداد ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

شهاب حسینی، هنرمند محبوب مردمی است که تا امروز کارنامه موفق و پر رنگ و لعابی از خودش در سینما و تلویزیون به جا گذاشته است. به گزارش فارس، برخی شنیده‌ها حاکی از آن است این بازیگر به عنوان نامزد ایفای نقش سلمان فارسی انتخاب شده است.

البته برای این نقش تعداد رقبا کم نیست و خیلیها علاقه مند هستند قرعه این نقش به نام شان بیفتد. حال باید منتظر نشست که آیا قرعه شانس به نام حسینی میافتد یا نه. البته خبرها حکایت دارد میرباقری برای این نقش مذاکراتی با حسینی انجام داده که هنوز به مرحله پایانی نرسیده است. سریال «سلمان فارسی» از جمله آثار« الف ویژه» تلویزیون به کارگردانی داوود میرباقری و تهیهکنندگی حسین طاهری است که مراحل پیش تولید را سپری میکند. شهاب حسینی از جمله بازیگران موفق سینما و تلویزیون است که پیش از این تجربه ایفای نقش در سریالهای دیگری نیز داشته که از جمله آنها میتوان به سریال شهید بابایی، سرزمین کهن، پلیس جوان و ... اشاره کرد.

کلیساهای قدیمی

مدتی پیش میرباقری همراه گروه تحقیقاتی خود سفرهایی به ارمنستان و آذربایجان ایران داشته و از کلیساهای قدیمی این مناطق بازدید کرده است. همچنین بازبینی و مطالعه بخشهای مهمی از مناطق ایران نیز در دستور کار این گروه قرار دارد و مناطقی از جنوب و جنوب شرق ایران نیز مورد بازبینی و مطالعه قرار خواهد گرفت. اصفهان نیز یکی دیگر از نقاطی است که گروه سازنده سلمانفارسی بهمنظور ساخت دکورهای بخشهای مربوط به دوره ساسانی زندگی سلمان در ایران برای مطالعه و تحقیق به آن مراجعه خواهند کرد. طبق برنامهریزی صورت گرفته قرار است دکورهای این سریال به صورت ماندگار تولید و ساخته شود.

استفاده از دکور فیلم محمد(ص)

همچنین بخشهایی از دکور فیلم «محمد(ص)» نیز در سریال میرباقری استفاده خواهد شد. در حقیقت بخشهایی از شهر مکه این فیلم به عنوان شهر مدینه بازسازی میشود که ساخت مسجدالنبی نیز یکی از این موارد است. مجموعه تلویزیونی سلمان فارسی در سه دوره ایران، بیزانس و بخش مربوط به اسلام تولید خواهد شد و بازیگران آن قرار است فقط منحصر به بازیگران تهران نباشند و انتخاب هنرمندان از سراسر کشور صورت خواهد گرفت.

سریال سلمان فارسی در دو بخش کودکی سلمان تا رحلت پیامبر(ص) و بازگشت سلمان به مدائن طراحی شده است و در 40 قسمت روی آنتن خواهد رفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدت‌هاست این ستون منتظر است؛ چشم انتظار تولد و به دنیا آمدن. قصه از مرثیه شروع شد. یلی، فرهیخته‌ای، فحلی دستش از دنیا کوتاه شده بود. چند خطی به یادش ادای دین کردم. چند روز بعد بزرگ دیگری پرکشید. باز باید می‌نوشتم.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر