jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۱۱۵۴۴۵۳ ۲۸ تير ۱۳۹۷  |  ۱۶:۴۵

رادیو ایران در برنامه «عندلیب»به واکاوی اصیل ترین اصوات موسیقایی تولید شده توسط بشر می پردازد.

اصیل ترین اصوات موسیقی به رادیو ایران رسید

به گزارش جام جم آنلاین از شبکه رادیویی ایران، پژوهشگران موسیقی سال هاست در پی کشف رازهای برقراری ارتباط کامل و دلنشین همه جانبه موسیقی با مخاطبانش هستند و گامهای بسیاری نیز در این زمینه برداشته شده است. محققان فرانسوی در پی سالها تلاش مجموعه ای از آواها و سرودهای قبایل بدوی در سرار دنیا را جمع آوری کرده اند که به عنوان ریشه های صدا در اختیار پژوهشگران این عرصه قرار گرفت . در برنامه این هفته «عندلیب» با بررسی این مجموعه شگفت انگیز به بررسی نقاط مشترک این صدا ها با محصولات موسیقی موفق و نوع بهره برداری از نشانه های مشترک در این نوع موسیقی و موسیقی پاپ خواهیم پرداخت.

«عندلیب» هر هفته پنجشبه ها ساعت 22 شب به تهیه کنندگی و نویسندگی سعید مبشری، کارشناس علیرضا امینی و گوینده داود حیدری پخش می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر