jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۴۹۶۳۷   ۰۴ تير ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

ما در ساختمان میدان ارگ، واقعا مثل یک خانواده بودیم. کار رادیو و تلویزیون کار گروهی هست و در کارهای گروهی وقتی تیم تشکیل می‌شود بعد از مدتی، تهیه‌کننده با صدابرداری که دوست دارد کار می‌کند و برای همین پس از مدتی مثل خانواده می‌شوند.

برای من و دوستانم نیز همین اتفاق افتاد. من از جوانی وارد موسیقی شدم چون احساس میکردم که در مورد موسیقی کمتر کار شده است، البته در کنار آن زمان کارهای دیگری نیز انجام میدادم. فکر میکنم سالهای 70-69بود که سازمان صدا و سیما از من خواست، فعالیتم را با وجودی که باز نشسته بودم، ادامه بدهم. تقریبا تا ده سال بعد از بازنشستگی، با واحد موسیقی همکاری میکردم. بعد از آن هم از من خواستند که بهعنوان کارشناس صدای استانها با سازمان همکاری کنم. این کار خیلی مغفول مانده است و من سعی میکنم تمام تجربیاتی که در طول عمرم فرا گرفتهام را به دوستان منتقل کنم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر