jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۴۹۶۲۶   ۰۴ تير ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

رهایم نکن سریالی بود که محمدمهدی عسگرپور، کارگردان شناخته‌شده سینما و تلویزیون کارگردانی کرد. موضوع اصلی سریال در ارتباط با شخصیت حاج رسول تولایی (با بازی امین تارخ) بود، با این حال تا قسمت‌های پایانی خیلی به این موضوع نپرداخت و حدود 20 قسمت آن به موضوعات فرعی و حاشیه‌ای گذشت. معتقدم ظرفیت‌های معنوی خوبی در این مجموعه وجود داشت که به‌دلیل پرداخت دیرهنگام و نادرست، نتوانست مخاطبان را با خود همراه کند.

در بحث معنایی و محتوایی، سریال حرفهای خوبی برای گفتن داشت. اگر بسیاری از این موضوعات زودتر پرداخته میشدند و برای مثال داستان فرناز حوادث زندگی رسول را تحتالشعاع قرار نمیداد، این سریال میتوانست نمره قابلقبولتری را کسب کند. نقطه قوت رهایم نکن، استفاده کردن آن از عوامل حرفهای و بازیگران شناختهشده بود. با وجود این به دلیل کند و کشدار بودن سریال، بازی بازیگران هم چندان دیده نشد.

جبار آذین

منتقد

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

یک نکته مثبت و خوب مذاکرات وین این است که مسؤولان دولت با یک موضع عقلانی و مبتنی بر سیاست قطعی نظام در مذاکرات سطح کارشناسی حاضر شده‌اند.

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

از ابتدای شیوع کووید ۱۹ در جهان، ناشناخته بودن ویروس کرونا تنها محدود به درک مردم عادی نبود و این ویروس برای جامعه پزشکی هم ناشناخته بود.

خودمان به خودمان رحم کنیم

خودمان به خودمان رحم کنیم

متاسفانه کرونا روی زندگی همه تأثیر منفی گذاشته است. به‌خصوص هنرمندان و پیشکسوت‌هایی مثل من که حدود ۱۵- ۱۴ ماه است که هیچ پیشنهادی را قبول نکردم.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر