jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۴۵۷۱۲   ۱۲ خرداد ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

شاید باور این موضوع برای اهالی فوتبال کمی سخت بود که فرشاد احمدزاده به یکباره تصمیم گرفت پرسپولیس را ترک کرده و راهی کشور لهستان شود. به هر حال لیگ لهستان در اروپا، لیگ معتبری نیست و تا به حال ندیده ایم که در این سال‌ها، نماینده‌ای از این لیگ به بالاترین سطح رقابت‌های اروپایی برسد.

اما فرشاد تصمیم خود را به باشگاه و برانکو ایوانکوویچ اعلام کرده و میخواهد فصل آینده را در باشگاه سلاسک وروسلاو لهستان توپ بزند. اما چرا شماره 10 پرسپولیسیها با وجود پیشنهاد خوبی که از باشگاه الخور قطر داشت، تصمیم گرفت به لهستان برود؟ پاسخ این سوال به رفاقت صمیمانه این بازیکن با یک والیبالیست برمیگردد. در واقع میلاد عبادیپور بازیکن تیم ملی والیبال کشورمان که او نیز مثل فرشادزاده ارومیه و 25 ساله است، به نوعی باعث حضور احمدزاده در لیگ لهستان شد. این دو نفر رفاقت صمیمانهای با یکدیگر دارند. عبادیپور که خودش نیز لژیونر والیبال کشورمان بهشمار میرود، برای باشگاه اسکرا بلچاتوف لهستان بازی میکند و با تعریف و تمجیدهایش سبب شد تا فرشاد قانع شده و برای فصل آینده، راهی لیگ لهستان شود. این دو فارغ از هیاهوی ورزش میتوانند در لهستان نیز به رفاقت شان ادامه بدهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر