jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۴۴۹۱۵   ۰۸ خرداد ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

حجت‌الاسلام سید‌حسن خمینی، نوه امام خمینی‌(ره) در دیدار اعضای ستاد بزرگداشت بیست و نهمین سالگرد ارتحال امام خمینی‌(ره) اظهار کرد: مردم با هم و همراه همدیگر بویژه در روزهای سخت به دنبال از بین بردن مشکلات هستند و این همان پیامی است که توسط امام راحل بیان شد که نشان از استحکام راه و مکتب امام‌(ره) دارد.

به گزارش ایرنا، سیدحسن خمینی گفت: جریان نامتعارف و ضد حقایق بشری در آمریکا بر سرکار آمده که بزرگترین هدف آن ضربه زدن به مردم ایران است؛ ولی با وجود برخی سختیها، پتانسیلهای زیادی نیز در کشور وجود دارد که باید درست استفاده شود. وی بیان کرد: حرکت اولیه انقلاب با وجود تمامی نهادها و ارگانهای جهادی به سمت مبارزه با فقر بود، رسیدگی به فقرا از اصول مکتب امام راحل است و جهت نگاه ما باید به سمت فقرستیزی و اکرام محرومان باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بیایید یک کاری بکنیم

بیایید یک کاری بکنیم

هر عکسی یک نقطه طلایی دارد، یعنی یک جایی در عکس، کانون عکس است و مشت محکم می‌کوبد وسط قرنیه‌هایت، وسط قلبت. عکسی را حامد به واتس‌اپ می‌فرستد.

بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

خلف وعده، نشانه نفاق است

خلف وعده، نشانه نفاق است

طبق متون دینی، وفای به عهد از علائم ایمان و خلف وعد از نشانه‌های نفاق است. در اسلام نسبت به راستگویی، ادای امانت و وفای به عهد تاکید فراوان شده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر