jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۴۴۹۱۵   ۰۸ خرداد ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

حجت‌الاسلام سید‌حسن خمینی، نوه امام خمینی‌(ره) در دیدار اعضای ستاد بزرگداشت بیست و نهمین سالگرد ارتحال امام خمینی‌(ره) اظهار کرد: مردم با هم و همراه همدیگر بویژه در روزهای سخت به دنبال از بین بردن مشکلات هستند و این همان پیامی است که توسط امام راحل بیان شد که نشان از استحکام راه و مکتب امام‌(ره) دارد.

به گزارش ایرنا، سیدحسن خمینی گفت: جریان نامتعارف و ضد حقایق بشری در آمریکا بر سرکار آمده که بزرگترین هدف آن ضربه زدن به مردم ایران است؛ ولی با وجود برخی سختیها، پتانسیلهای زیادی نیز در کشور وجود دارد که باید درست استفاده شود. وی بیان کرد: حرکت اولیه انقلاب با وجود تمامی نهادها و ارگانهای جهادی به سمت مبارزه با فقر بود، رسیدگی به فقرا از اصول مکتب امام راحل است و جهت نگاه ما باید به سمت فقرستیزی و اکرام محرومان باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

امروزه با توجه به پیشرفت فناوری‌ های نوین، افزایش چشمگیر و گسترش روزافزون اطلاعات، دسترسی به منابع پردازشی پرسرعت و با ظرفیت بالا، به یکی از نیازهای اصلی و بنیادین مراکز پژوهشی و کسب‌ و کارها تبدیل شده و در پایداری و تداوم توسعه اقتصاد دیجیتالی، امری اجتناب‌ناپذیر است.

جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

27 اردیبهشت هر سال به‌عنوان روز جهانی جامعه اطلاعاتی (روز ارتباطات و روابط عمومی) گروه زیادی از استادان و دانشجویان ارتباطات در كنار شاغلان و فعالان این حوزه در دستگاه‌ها و نهادها و ادارات مختلف در بخش خصوصی و دولتی تكریم و احترام می‌شوند و به پاسداشت این روز همت می‌گمارند.

ما هم بلدیم کتک بخوریم

ما هم بلدیم کتک بخوریم

 در یک عکس‌نوشته در شبکه‌های اجتماعی نوشته بود: با من درد دل کن. شاید نتوانم مشکلت را حل کنم. اما می‌توانم همراهت غصه بخورم...

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر