jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۴۴۴۰۲   ۰۶ خرداد ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

براساس ادعای یک سایت اسپانیایی اشکان دژاگه قطعا تیم ملی فوتبال کشورمان را در جام جهانی ۲۰۱۸ همراهی خواهد کرد.

دژاگه که در پنجره نقلوانتقالات زمستانی به تیم فوتبال ناتینگهام فارست انگلیس پیوست و در ماه فوریه نیز از ناحیه زانو مصدوم شد، 16 بازی پایانی فصل را از دست داد، با این حال نامش در فهرست 24نفره تیم ملی برای سفر به روسیه قرار دارد. قرار است کیروش پیش از تاریخ 4 ژوئن (14 خرداد ) یک بازیکن را از این فهرست خط بزند. سایت «فوتبال فانتزی» اسپانیا در این مورد گزارش داد: «دژاگه وارد فاز پایانی فرایند ریکاوری خود شده و طی روزهای اخیر هم به طور کامل در تمرین گروهی تیم ملی ایران شرکت و کار با توپ را نیز آغاز کرد. براساس این گزارش شواهد حاکی از آن است که اشکان در جام جهانی 2018 خواهد بود و کیروش باید برای خط زدن بازیکنی دیگر تصمیم بگیرد.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دم حامدها گرم!

دم حامدها گرم!

خوابمان نمی‌برد. چه مرضی داشتیم که بعد از یک عالمه پیاده‌روی در اردوی نظامی آخر دوره آموزشی خدمت خوابمان نمی‌برد را خدا می‌داند.

حادثه حماسه‌ ساز

حادثه حماسه‌ ساز

واقعه سال ۶۰ آمل و حمله گروهک تروریستی اتحادیه کمونیست‌ها نقطه‌عطفی در تاریخ تحرکات مسلحانه عناصر ضدانقلاب علیه جمهوری اسلامی ایران بود. بعد از پیروزی انقلاب‌اسلامی برخی مخالفان مشی مذهبی ساختار جدید سیاسی ایران، با توجه به نابه‌سامانی‌های موجود درصدد ایجاد آشوب برآمدند و تلاش کردند حداقل در برخی مناطق‌مرزی و حساس کشور قدرت عمل را به دست گیرند.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر