jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۴۰۹۱۳ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

ویسی:تیم را در بدترین شرایط تحویل گرفتم

معلوم بود می‌خواهند اخراجم کنند!

این روزها عبدا... ویسی از نظرها پنهان شده و کمتر به تماس‌هایش پاسخ می‌دهد، اما به لطف شبکه‌های اجتماعی توانستیم با او برای دقایقی به صحبت بپردازیم.

ویسی در مورد برکناری اش از نیمکت استقلال خوزستان به ما گفت: «ما دو فصل قبل قهرمان شدیم. استقلال خوزستان را هم در این فصل با بدترین وضعیت مالی تحویل گرفتم و در حالی که همه می‌گفتند تیم در حال سقوط است، آن را در لیگ برتر نگه داشتم که انگار این موضوع به مذاق برخی خوش نیامد و دستور دادند مرا اخراج کنند.»

او اضافه کرد: «چند ماه قبل می‌دانستم اخراجم می‌کنند، از رفتارشان معلوم بود. آنها می‌گفتند چرا ویسی از بازیکنانش دفاع می‌کند و به باشگاه می‌گوید باید پول بدهیم. مسائل زیادی در اخراج من تاثیر داشت که خود آقایان بهتر می‌دانند. من هم می‌دانستم و حتی به بازیکنانم هم گفتم شاید فصل بعد اینجا نباشم.» از ویسی پرسیدیم چه تصمیمی برای فصل آینده‌اش گرفته است که گفت: «فعلا باید استراحت کنم. نمی‌دانم چه اتفاقی رخ می‌دهد اما هر تصمیمی بگیرم، آن را رسانه‌ای خواهم کرد.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر