jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۳۹۷۲۴ ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

فصل 18-2017 برای ایکر کاسیاس با همه دشواری‌ها و تلاطم‌هایی که داشت پایانی خوش داشت؛ زیرا او سرانجام بعد از سه فصل موفق به کسب اولین جام قهرمانی‌اش در این تیم شد.

سنگربان اسپانیایی که تابستان سال 2015 از رئالمادرید به پورتو پیوست و در پایان فصل جاری به دوران حضورش در این تیم خاتمه میدهد، شنبهشب با توجه به تساوی اسپورتینگ لیسبون در هفته ماقبل پایانی لیگ پرتغال، اولین قهرمانیاش در لیگ پرتغال را قطعی و یک جام دیگر به ویترین افتخاراتش اضافه کرد. این ششمین تجربه کاسیاس از قهرمانی در لیگ پس از پنجقهرمانیاش در لالیگا به همراه رئال مادرید بود. همچنین با کسب این عنوان، کاسیاس تعداد جامهای دوران بازیگریاش را به 23 جام افزایش داد. از این تعداد جام، او 19 عنوان قهرمانی با رئالمادرید و در مجموع 20 جام را در رقابتهای باشگاهی کسب کرده است. سه جام دیگر کاسیاس در تیم ملی اسپانیا کسب شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر