به منظور دسترسی مطلوب هم‌وطنان بویژه سازمان‌ها، نهادها، دانشگاه‌ها، هیأت‌های مذهبی و... به بلیت گروهی قطار، درگاه اینترنتی ثبت و پذیرش درخواست‌های سفر گروهی در صفحه اصلی سایت رجا راه اندازی شد.
کد خبر: ۱۱۳۵۳۵۱
فروش بلیت گروهی از طریق سایت رجا

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت حمل و نقل ریلی رجا، به منظور دسترسی مطلوب هموطنان بویژه سازمان‌ها، نهادها، دانشگاه‌ها، هیأت‌های مذهبی و ... به بلیت گروهی قطار، درگاه اینترنتی ثبت و پذیرش درخواست‌های سفر گروهی در صفحه اصلی سایت رجا راه اندازی شد.

علاقه‌مندان برای بهره‌مندی از مزایای این طرح و دریافت بلیت گروهی قطار‌های این شرکت می‌توانند با مراجعه به سایت رجا به نشانی www.raja.ir، درخواست خود را ثبت و نسبت به تهیه بلیت‌های گروهی اقدام کنند.

شرکت رجا هم‌چنین از هموطنان گرامی درخواست کرد با استفاده از تخفیفات ارائه شده در قطار‌های گوناگون این شرکت، از خدمات رجا در سفر‌های ریلی بهره‌مند شوند.

بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته و به منظور دسترسی هموطنان گرامی به همه قطار‌های رجا، ارائه تخفیف در بلیت برخی از قطار‌های این شرکت که از ۱۶ فروردین ماه سال جاری آغاز شده بود، تا پایان خردادماه ادامه دارد.

تخفیفات ارائه شده از سوی شرکت رجا در مسیر‌های رفت و برگشت برای تاریخ‌های مختلف ایام مذکور، تا ۳۰ درصد می‌باشد.

عرضه‌ی بلیت قطار‌های رجا از طریق کلیه کانال‌های فروش مانند آژانس‌های فروش، وبسایت شرکت رجا و سامانه ۱۵۳۹ صورت می پذیرد.

شرکت رجا به منظور آگاهی هم‌وطنان گرامی از آخرین تخفیفات اعمال شده برای سفر با قطار‌های این شرکت، سامانه اطلاع رسانی «سفر ارزان» را بر روی شبکه تلگرامی به نشانی @safararzan۱۵۳۹ ایجاد کرده تا متقاضیان سفر با قطار‌های رجا بتوانند از این تسهیلات برخوردار شده و از قطار‌های گوناگون برای سفر استفاده کنند.

هموطنان گرامی برای آگاهی از برنامه حرکت قطارها، بهای بلیت، نشانی مراکز مجاز فروش و... می‌توانند به صورت شبانه روزی از اقصی نقاط کشور با سامانه ارتباط با مشتریان رجا از طریق تلفن ١٥٣٩ تماس بگیرند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها