jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۱۱۳۱۴۵۰   ۰۸ فروردين ۱۳۹۷  |  ۱۴:۲۲

نرخ ارز و سکه در بازار آزاد

سکه گران شد/دلار 238 تومان افت کرد

امروز (چهارشنبه) در صرافی‌ها سکه طرح قدیم نسبت به روز گذشته هزار و 500 هزار تومان گران شد، قیمت هر دلار نیز با 238 تومان افت به ۴هزارو 867 تومان رسیده است.

سکه گران شد/دلار 238 تومان افت کرد

به گزارش جام‌جم آنلاین، در بازار آزاد امروز (چهارشنبه) دلار با ‌قیمت 48 هزار و 670 ریال، هر پوند 69 هزار و 400 ریال و هر یورو 61 هزار و 950 ریال ارزشگذاری شد.

قیمت ها در بازار طلا و سکه

سکه امامی یک میلیون و 705 هزار و 500 تومان، سکه بهار آزادی یک میلیون و 640 هزار تومان، نیم سکه 820 هزار تومان ، ربع سکه 525 هزار تومان و سکه گرمی هم به قیمت 340 هزار تومان و هر گرم طلای 18 عیار 158 هزار و 558 تومان عرضه می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
معیشت،‌ در صدر اولویت‌ ها

معیشت،‌ در صدر اولویت‌ ها

با توجه به موج گرانی کالاهای اساسی و تورم‌های بی‌ سابقه در چند سال اخیر و همچنین رشد اقتصادی کشورمان که در یک دهه اخیر نزدیک به صفر بوده‌است، قدرت خرید مردم و خانوارهای ایرانی به‌ شدت کاهش یافته و سفره آنها نیز کوچک‌تر شده‌است.

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر بیشتر