jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۳۰۵۸۰ ۲۷ اسفند ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

هفته بیست و هشتم لیگ یک برگزار شد و در یکی از حساس‌ترین بازی‌ها، دربی شهر شیراز برگزار شد و فجر سپاسی توانست با پیروزی 2 بر صفر، خود را به صدر نزدیک‌تر کرده و رقابت در بالای جدول را داغ‌تر کند. نفت مسجد سلیمان صدرنشین نیز در خانه به تساوی یک بر یک رسید تا روند ناموفق چند هفته اخیر این تیم ادامه داشته باشد. از سوی دیگر، راه‌آهن با قبول شکست مقابل ایرانجوان بوشهر، سقوطش به لیگ دو قطعی شد. نتایج بازی‌های این هفته بدین شرح است:

مس رفسنجان صفر ـ نساجی مازندران صفر/ ماشینسازیتبریز یک ـ ملوان 2/ فجر سپاسی 2 ـ برق جدید شیراز صفر/ صبای قم صفر ـ مس کرمان 2/ بادران تهران 2 ـ اکسین البرز 2/ ایرانجوان بوشهر3 ـ راهآهن 2/ نفت م.سلیمان یک ـ شهرداری ماهشهر یک

بازیهای هفته 29

پنجشنبه 9 فروردین: راهآهن ـ خونه به خونه/ برق جدید شیراز ـ مس رفسنجان/ اکسین البرز ـ صبای قم/ مس کرمان ـ نفت م.سلیمان/ نساجی مازندران ـ بادران تهران/ گلگهر سیرجان ـ آلومینیوم اراک/ ملوان ـ فجرسپاسی/ شهرداری تبریز ـ ایران جوان بوشهر (16:00) شهرداری ماهشهر ـ ماشینسازیتبریز (16:30 )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر