jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۳۰۵۸۰   ۲۷ اسفند ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

هفته بیست و هشتم لیگ یک برگزار شد و در یکی از حساس‌ترین بازی‌ها، دربی شهر شیراز برگزار شد و فجر سپاسی توانست با پیروزی 2 بر صفر، خود را به صدر نزدیک‌تر کرده و رقابت در بالای جدول را داغ‌تر کند. نفت مسجد سلیمان صدرنشین نیز در خانه به تساوی یک بر یک رسید تا روند ناموفق چند هفته اخیر این تیم ادامه داشته باشد. از سوی دیگر، راه‌آهن با قبول شکست مقابل ایرانجوان بوشهر، سقوطش به لیگ دو قطعی شد. نتایج بازی‌های این هفته بدین شرح است:

مس رفسنجان صفر ـ نساجی مازندران صفر/ ماشینسازیتبریز یک ـ ملوان 2/ فجر سپاسی 2 ـ برق جدید شیراز صفر/ صبای قم صفر ـ مس کرمان 2/ بادران تهران 2 ـ اکسین البرز 2/ ایرانجوان بوشهر3 ـ راهآهن 2/ نفت م.سلیمان یک ـ شهرداری ماهشهر یک

بازیهای هفته 29

پنجشنبه 9 فروردین: راهآهن ـ خونه به خونه/ برق جدید شیراز ـ مس رفسنجان/ اکسین البرز ـ صبای قم/ مس کرمان ـ نفت م.سلیمان/ نساجی مازندران ـ بادران تهران/ گلگهر سیرجان ـ آلومینیوم اراک/ ملوان ـ فجرسپاسی/ شهرداری تبریز ـ ایران جوان بوشهر (16:00) شهرداری ماهشهر ـ ماشینسازیتبریز (16:30 )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دانشجو همیشه عدالتخواه بوده است

دانشجو همیشه عدالتخواه بوده است

افتخارم این است که همیشه دانشجو بوده و هستم و خواهم بود. تا بوده دانشجو همیشه و در همه جهان فرهیخته، وطن‌دوست و عدالت‌طلب بوده است.

آن 18 نفر در گوانتانامو

آن 18 نفر در گوانتانامو

ترم اول دانشجویی من در خوابگاه خصوصی گذشت، خوابگاهی که از خیلی جهات مثل تمام خوابگاه‌های دیگر بود.

گفتگو

بیشتر
پیش از نبرد با سرطان

اهمیت حفظ توان باروری بیمار پیش از درمان سرطان را در گفت‌وگو با متخصصان مرکز درمان ناباروری ابن‌ سینا بررسی کرده‌ایم

پیش از نبرد با سرطان

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها