jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۳۰۵۸۰ ۲۷ اسفند ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

هفته بیست و هشتم لیگ یک برگزار شد و در یکی از حساس‌ترین بازی‌ها، دربی شهر شیراز برگزار شد و فجر سپاسی توانست با پیروزی 2 بر صفر، خود را به صدر نزدیک‌تر کرده و رقابت در بالای جدول را داغ‌تر کند. نفت مسجد سلیمان صدرنشین نیز در خانه به تساوی یک بر یک رسید تا روند ناموفق چند هفته اخیر این تیم ادامه داشته باشد. از سوی دیگر، راه‌آهن با قبول شکست مقابل ایرانجوان بوشهر، سقوطش به لیگ دو قطعی شد. نتایج بازی‌های این هفته بدین شرح است:

مس رفسنجان صفر ـ نساجی مازندران صفر/ ماشینسازیتبریز یک ـ ملوان 2/ فجر سپاسی 2 ـ برق جدید شیراز صفر/ صبای قم صفر ـ مس کرمان 2/ بادران تهران 2 ـ اکسین البرز 2/ ایرانجوان بوشهر3 ـ راهآهن 2/ نفت م.سلیمان یک ـ شهرداری ماهشهر یک

بازیهای هفته 29

پنجشنبه 9 فروردین: راهآهن ـ خونه به خونه/ برق جدید شیراز ـ مس رفسنجان/ اکسین البرز ـ صبای قم/ مس کرمان ـ نفت م.سلیمان/ نساجی مازندران ـ بادران تهران/ گلگهر سیرجان ـ آلومینیوم اراک/ ملوان ـ فجرسپاسی/ شهرداری تبریز ـ ایران جوان بوشهر (16:00) شهرداری ماهشهر ـ ماشینسازیتبریز (16:30 )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر