jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۲۹۳۸۳   ۲۲ اسفند ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

یوفا برای بازی حساس فرداشب (بارسلونا ـ چلسی) داوری از اسلوونی را انتخاب کرده است. دمیر اسکومینا، داور اهل اسلوونی فردا شب در نیوکمپ بازی بارسلونا و چلسی در دور برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را سوت خواهد زد.

اسکومینای 42 ساله از سال 2003 داور بینالمللی بوده و بیش از 50 بازی در لیگ قهرمانان را سوت زده است. وی در مرحله گروهی این فصل بازیهای چلسی ـ رم (3ـ3) و بارسلونا ـ یوونتوس (برد 3 بر صفر بارسا) را قضاوت کرده است. اسکومینا در میان 11 داور اروپایی حاضر در جام جهانی خواهد بود و فصل گذشته هم فینال لیگ اروپا میان آژاکس و منچستریونایتد را سوت زد.

مایکل اولیور، داور انگلیسی نیز قضاوت بازی برگشت میان بشیکتاش و بایرن مونیخ را به عهده خواهد داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
موج پنجم کرونا در راه است؟

موج پنجم کرونا در راه است؟

براساس مشاهدات میدانی می‌توان گفت موج چهارم کرونا در بسیاری از استان‌ها در حال فروکش است و این روزها از قله موج چهارم کرونا عبور کرده‌ایم.

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

خبر خیلی دردآور بود؛ انفجارهای تروریستی مدرسه دخترانه سیدالشهدای کابل. هنوز و در حالی که چند روز از انفجارها می‌گذرد، پایتخت جمهوری اسلامی افغانستان همچنان در سوگ است.

حقی که ناحق است

حقی که ناحق است

یکی دو هفته بود همه هشدار می‌دادند و حالا چند روز است همان‌ها دارند انتقاد می‌کنند که چه وضعش است! چرا این همه آدم می‌آیند برای انتخابات ریاست‌ جمهوری ثبت‌ نام می‌کنند؟ اینها کلی هزینه مادی و معنوی دارد و اصلا کجای دنیا برای انتخاب رئیس‌ جمهوری، طی پنج‌روز، 300نفر ثبت‌نام می‌کنند؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر