jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۲۵۲۹۴ ۰۷ اسفند ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

هفته بیست و پنجم لیگ دسته یک آزادگان روز گذشته در شهرهای مختلف برگزار شد که جدال تیم‌های بالایی جدول، حساسیت فراوانی داشت. در یکی از مهم‌ترین این بازی‌ها خونه به خونه رده دومی میزبان بادران رده سومی بود که با یک گل حریف تهرانی خود را شکست داد تا از یک‌سو فاصله‌اش با رقبای پایینی خود کمتر و از دیگر سو به صدر نزدیک‌تر شود. نفت مسجد سلیمان، صدرنشین لیگ یک مهمان ملوان بندر انزلی بود و با پنالتی دقیقه 92 از شکست گریخت و بازی را با تساوی یک بر یک به پایان رساند. نتایج دیگر بازی‌های این هفته به این شرح است:

برق جدید شیراز یک ـ ماشینسازیتبریز صفر/ اکسین البرز یک ـ مس کرمان یک/ آلومینیوم اراک 2 ـ ایران جوان بوشهر یک/ شهرداری ماهشهر 3 ـ صبای قم یک/ راهآهن یک ـ مس رفسنجان صفر/ شهرداری تبریز2 ـ نساجی مازندران 2/ ملوان یک ـ نفت م.سلیمان یک/ خونه به خونه یک ـ بادران تهران صفر/ گل گهرسیرجان یک ـ فجر سپاسی یک

برنامه بازیهای هفته 26 (یکشنبه 13 اسفند)

ماشینسازیتبریز ـ خونه به خونه/ بادران تهران ـ برق جدید شیراز/ صبای قم ـ راهآهن/ آلومینیوم اراک ـ ملوان/ فجر سپاسی ـ شهرداری ماهشهر/ مس رفسنجان ـ اکسین البرز/ نساجی مازندران ـ مس کرمان (14:30)/ نفت م.سلیمان ـ شهرداری تبریز/ ایران جوان بوشهر ـ گل گهرسیرجان (15:00)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر