jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۱۹۵۳۲   ۱۶ بهمن ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

یک متخصص بیماری‌های پوستی گفت: بیشتر زنان در ایام عید به دلیل استفاده زیاد از مواد شوینده به اگزمای پوستی مبتلا می‌شوند که توصیه می‌شود حتما از دستکش استفاده کنند.

دکتر نصرت پورسینا درخصوص اگزمای پوستی اظهار کرد: مواد پاککننده و سفیدکنندههای قوی سبب میشود تمام آب و چربیهای پوست گرفته و خشک شود. این اتفاق در افرادی که پوست نرمالی دارند، دچار خشکی بیش از حد میشود و همچنین دچار ترکهای متعدد ظریفی میشوند که این ترکها باعث نفوذ باکتریها در پوست میشود.

پورسینا افزود: افرادی که سابقه اگزماهای قبلی دارند بیشتر در معرض این خطرات هستند و توصیه میکنم همه خانمها بخصوص زنان خانهدار حتما در حین کار از دستکش استفاده کنند./ مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

انتظار و ایده‌آل ایران این است که آمریکا و غرب براساس چارچوب‌ها و قواعد بین‌المللی به تعهدات خود در قبال ایران و توافق برجام عمل کنند.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر