jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۱۸۰۰۱   ۱۰ بهمن ۱۳۹۶  |  ۱۲:۱۷

باشگاه چلسی انگلیس بزرگ ترین پیشنهاد مالی تاریخ فوتبال جهان را رد کرد.

بزرگ ترین پیشنهاد تاریخ فوتبال رد شد

به گزارش جام جم آنلاین ، نقل و انتقالات نجومی در دنیای فوتبال آنچنان به روندی عادی تبدیل شده است که حالا باشگاه هایی پیدا می شوند که به نجومی ترین مبالغ نه بگویند. باشگاه چلسی پیشنهاد 200 میلیون پوندی باشگاه منچسترسیتی مبنی بر جذب ادن هازارد ستاره بلژیکی را رد کرده است. این بزرگ ترین نه تاریخ فوتبال باشگاهی جهان به یک پیشنهاد خوب است.

منچسترسیتی که در راه جذب الکسیس سانچز کاملا ناکام بود و قافیه را به رقیب همشهری باخت قصد داشت برای جبران ادن هازارد را در اختیار بگیرد اما با پاسخ منفی باشگاه چلسی روبرو شد.

چلسی مایل است این ستاره بلژیکی خود را به رئال مادرید بفروشد. جالب است که رئال مادرید نیز برنامه ای 200 میلیون پوندی برای جذب هازارد در سر دارد. در واقع چلسی ترجیح می دهد ادن هازارد را نه به یکی از رقبای لیگ برتری خود که به تیمی خارج از انگلستان بفروشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر