jamejamonline
ورزشی رزمی کد خبر: ۱۱۱۶۹۵۱   ۰۷ بهمن ۱۳۹۶  |  ۲۲:۱۰

فلوید می ودر بوکسور مشهور آمریکایی از هیچ فرصتی برای به رخ کشیدن ثروتش نمی گذرد. او اینبار یکی از جنجالی ترین چک های تاریخ ورزش دنیا را به نمایش گذاشت.

جنجال جدید «می ودر» ؛ رونمایی از چک 100 میلیون دلاری +عکس

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از دیلی میل، می ودر روز گذشته دست به کاری جنجالی زد و چکی را که به عنوان پاداش پیروزی بر مک گرگور بوکسور ایرلندی گرفته بود در اینستاگرام خود منتشر کرد.

می ودر و مک گرگور آگوست سال گذشته در یکی از پربیننده ترین مسابقه های قرن مقابل یکدیگر قرار گرفتند. برنده این مسابقه فلوید می ودر بود.

می ودر پس از این مبارزه یک چک 100 میلیون دلاری بابت پاداش دریافت کرد. این برای نخستین بار است که از جایزه می ودر رونمایی می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها