jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۱۵۶   ۲۳ تير ۱۳۸۱  |  ۲۱:۴۷

یک نفر با مراجعه به ماموران کلانتری 103 گاندی عنوان کرد وقتی در حال تماس با تلفن همراه خود بوده است سرنشینان یک دستگاه موتورسیکلت با نزدیک شدن به وی تلفن همراه او را ربوده و متواری شده اند در پی این شکایت ماموران بلافاصله با عزیمت به محل

تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کردند و پس از شناسایی مسیر فرار سارقان ، به تعقیب آنها پرداخته و پس از چند دقیقه این دو سارق فراری را مشاهده کردند و به آنها دستور توقف دادند هر دو سارق با مشاهده ماموران ، مبادرت به فرار کردند که پس از دقایقی از این تعقیب و گریز، هر دو متهم به نامهای مهدی و حسن دستگیر شدند و با دستور قضایی به شعبه 18 آگاهی تهران انتقال یافتند.این دو متهم در بازجویی های اولیه اعتراف کردند تاکنون علاوه بر سرقت کیف و تلفن های همراه ، مبادرت به سرقت نه رشته گردن بند کرده اند با این اعترافات ، قاضی مجتمع امور جنایی با صدور قرار متهمان را بار دیگر در اختیار ماموران قرار داد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر