jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۷۳۹۹ ۰۷ دی ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

هدیه جشن «هالووین» خواهر ساکن کانادا برای برادرش مرد جوان را به اتهام قتل روانه بازداشتگاه پلیس آگاهی کرد. ترساندن دوستان با دست مصنوعی باعث شد، مرد جوان متهم به قتل شود.

به گزارش جام‌جم، دهم آذر امسال مردی در حال گذر از محله امیرآباد تهران بود که نگاهش به خودروی پژویی دوخته شد که دست انسانی که لباس قرمز رنگی داشت، از صندوق عقب خودرو بیرون زده بود. با دیدن این صحنه، شماره پلاک خودرو را به خاطر سپرد و با احتمال این که ممکن است جان فردی در خطر باشد به پلیس آگاهی تهران رفت و آنچه را که دیده بود، بازگو کرد.

وی به افسر تحقیق گفت: دیشب در حال رفتن به خانه بودم که در محله امیرآباد با دست مردی رو به رو شدم که از صندوق عقب خودرویی بیرون آمده بود. شماره پلاک خودرو را یادداشت کردم تا راز این جنایت را فاش کنم.

با تشکیل پرونده قضایی، ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران با اطلاعاتی که شاهد ماجرا در اختیار پلیس قرارداد، تحقیقات را آغاز کردند. راننده خودروی پژو تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و دوربین های مداربسته محله امیرآباد، مورد بازبینی قرار گرفت. دوربین‌ها، تصویر خودروی پژو را در حالی که دستی از صندوق عقب آن بیرون آمده بود، ثبت کرده بودند.

سرانجام راننده خودرو شناسایی و روز سه‌شنبه برای تحقیقات به اداره دهم پلیس آگاهی تهران احضار شد. مرد جوان مدعی بود از محله امیرآباد عبور کرده اما جسدی با خود حمل نکرده بلکه داخل آن یک دست مصنوعی و هدیه هالووین بوده است.

مرد جوان روز چهارشنبه برای تحقیقات به دادسرای جنایی تهران منتقل شد. وی به بازپرس پرونده گفت: خواهرم برایم یک دست مصنوعی از کانادا هدیه فرستاده بود تا به این شیوه جشن هالووین را به من تبریک بگوید. من هم شب دهم آذر امسال آن دست را داخل صندوق عقب خودرویم گذاشتم و با آن سراغ دوستانم رفتم تا آنها را بترسانم. نمی‌دانم چطور در صندوق عقب خودرو باز شده و آن دست مصنوعی به بیرون افتاده است. باور کنید من دست به جنایتی نزده‌ام و جسدی را هم با خودرویم حمل نکرده‌ام.

با توجه به گفته‌های مرد جوان او با صدور قرار قانونی بازداشت شد و برای تحقیقات بیشتر برای صحت یا رد گفته‌هایش در اختیار ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت تا راز این ماجرای مرموز فاش شود.

دست مصنوعی گم شد

جوان 34 ساله که فوق‌لیسانس مدیریت دارد، همچنان در بهت و وحشت بود، باورش نمی‌شد هدیه هالووین این چنین وی را به دردسر بیندازد و پایش را به اداره پلیس آگاهی و دادسرا بازکند.

از کارت بگو؟

مهندس هستم و در شرکتی در تهران کار می‌کنم.

چرا بازداشت شدی؟

به خاطر یک هدیه دردسرآفرین. یک دست مصنوعی که خیلی شبیه دست انسان است. خواهرم در کاناداست و این دست را به عنوان هدیه هالووین برای من فرستاد.من با دیدن دست مصنوعی که پارچه بنفش رنگی به عنوان سر آستین داشت، آن را از خانه برداشتم و تصمیم گرفتم پیش دوستانم بروم و آنها را بترسانم.

بعد چه شد؟

من به شوخی به آنها می‌گفتم یک دست بریده دارم. اول باور می‌کردند، اما وقتی دست را می‌دیدند، متوجه شوخی‌ام می‌شدند. از شانس بد من، در مسیر برگشت در صندوق عقب باز شده و دست مصنوعی بیرون افتاده و گم شده.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر