jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۷۲۷۵ ۰۷ دی ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

صمد نیکخواه بهرامی درباره نام‌نویسی نامزدهای انتخاباتی ریاست فدراسیون بسکتبال واکنش نشان داد.

او در پاسخ به این سوال که آیا اکنون بسکتبال مدیری بسکتبالی می‌خواهد؟ گفت: حتما نباید مدیری بسکتبالی باشد اما اگر از بسکتبال باشد و مشکلات را بشناسد و توانایی حل آنها را داشته باشد، قطعا بهتر خواهد بود. اکنون بسکتبال به مدیری نیاز دارد که از نظر مدیریتی و اقتصادی بتواند بسکتبال را نجات دهد و با شناخت کامل بر نقاط ضعف و قوت برنامه‌ریزی کند.

نیکخواه بهرامی همچنین گفت: به نظرم اکنون در میان نامزدهای انتخاباتی افرادی هستند که شناخت کامل از بسکتبال دارند و می‌توانند شرایط را خوب کنند و امیدوارم رای‌دهنده‌ها به این موضوع توجه کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر